Новини та події

Завітайте до таємничого саду…

ARTISTRY

…з ARTISTRY Декоративною колекцією сезону весна-2013 «Зачарований сад» (лімітований випуск).

Тереза Палмер зачаровує поглядом — відкрийте для себе новий лімітований випуск ARTISTRY™ Декоративної колекції сезону весна-2013 «Зачарований сад». Ледь підкреслені, але виразні димчасті очі, рум’яні щоки й зволожені губи — усі тонкощі макіяжу цього сезону пропонує розкішна та барвиста, весняна колекція декоративної косметики в рожево-бузкових відтінках.

Сад мрій

Багата палітра мерехтливих пастельних кольорів, насичені відтінки теракоти та золотисті іскорки створюють магічну атмосферу й переносять у сад мрій. Таємничий сад, що вабить і зачаровує. Відкрийте для себе трилогію двох палітр рідких тіней для повік: сяючої Pearl Trio (Golden Pearl, Crushed Rose і Bronzed Shell) і напівпрозорої Sparkle Trio (Midnight Star, Twilight і Golden Sunset). Цього сезону тіні ARTISTRY наносьте на всю поверхню повік, адже завдяки новій двофазній формулі на водній основі вони перетворюються на шовковисту пудру, металеві відтінки якої створюють ефект ранкової роси. Ніжно підкресліть зухвалість димчастого погляду невловимим перламутровим контуром. М’яка текстура ARTISTRY Контурних олівців із металевим відтінком Bronzed Patina або класичним відтінком Port Wine дає змогу наносити їх на всю поверхню повік.

Букет кольорів

Мікрочасточки запечених мінералів із шовковистою текстурою — ARTISTRY Запечені рум’яна — надають щокам дивовижного сяючого кольору. Відтінок Sequined Rose забезпечує природний рум’янець і казкове сяяння, а Soft Peach — золотавий блиск. Ще ніколи губи не були такими спокусливими, як цього сезону. ARTISTRY Набір блисків для губ (Fresh Pink і Lilac Shimmer) огорне губи ніжністю, а мікрокульки гіалуронової кислоти зроблять їх повнішими й спокусливішими. Набір блисків для губ із природними відтінками забезпечує легкий ефект зволоження, завдяки чому губи виглядають свіжими й звабливими.

Поради від експерта

«На створення колекції «Зачарований сад»
нас надихнули напівпрозорі сяючі кольори «Водяних лілій» Клода Моне. Щоб інтерпретувати їх на сучасний лад, я проаналізував роль макіяжу у створенні природної основи для чогось яскравішого й сміливішого. За допомогою рідких тіней для повік мені вдалося створити цей яскравий погляд»


Рік ДіЧекка, візажист міжнародної торгової марки ARTISTRY

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію