Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Інтенсивне відновлення

ARTISTRY

Продукти для догляду за шкірою серії ARTISTRY Intensive Skincare повертають молодість вашій шкірі.

Безперечно, зміна пори року значно впливає на шкіру. Але не менший ефект мають процедури сезонного відновлення шкіри! Серія засобів ARTISTRY™ Intensive Skincare розроблена, щоб забезпечувати такі самі результати, що й у професійних косметичних салонах. Весна — це ідеальна пора для експериментів із найновішим засобом лінії ARTISTRY Intensive Skincare Сироваткою для шкіри обличчя – інтенсивне відновлення «14 ночей».

Потужний засіб для 14-денного догляду активізує процеси відновлення шкріи, запобігаючи її пошкодженню в майбутньому. Це важливо не тільки для правильного функціонування шкіри, а й для її зовнішнього вигляду. Сироватка для шкіри обличчя – інтенсивне відновлення «14 ночей» забезпечує відновлення шкіри на семи рівнях. Шкіра стає більш зволоженою, світлою, здоровою та пружною лише за два тижні. Цей засіб не тільки потужний — він ідеально підходить для будь-якого типу шкіри, навіть для чутливої!

Результати, гідні професіоналів

Кожний продукт серії Intensive Skincare має на меті усувати певні проблеми шкіри. Формула ARTISTRY Intensive Skincare Відновлювального пілінгу розгладжує нерівну текстуру шкіри та покращує її тон, і в результаті вона стає такою ж, як після хімічного пілінгу. ARTISTRY Intensive Skincare Сироватка для підтягнення шкіри обличчя з антивіковим ефектом — це унікальна ретинолова сироватка, що стимулює клітини виробляти колаген. Це значно підвищує пружність шкіри та помітно розгладжує тонкі й глибокі зморшки. Нарешті, для повного відновлення клітин шкіри використовуйте ARTISTRY Intensive Skincare Сироватку «14 ночей», яка в домашніх умовах забезпечує такий самий результат, як після професійних фотопроцедур для відновлення шкіри обличчя. Щоб шкіра була здоровою, комбінуйте ці 3 продукти: наносьте Відновлювальний пілінг протягом шести тижнів, потім використовуйте Сироватку для шкіри обличчя – інтенсивне відновлення «14 ночей», а через кілька днів раз на шість тижнів додайте до щоденного комплексу засобів Сироватку для підтягнення шкіри обличчя з антивіковим ефектом. Ефект зберігатиметься довгий час після того, як ви припините користуватися цими засобами.

Для оптимальної ефективності засоби серії Intensive Skincare не слід використовувати одночасно.

Природа оновлюється, тож час і нам відновити свою шкіру… Поверніть шкірі молодість і красу за допомогою засобів ARTISTRY Intensive Skincare!

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію