Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Виразний погляд із тушшю ARTISTRY SIGNATURE EYE

ARTISTRY

Нова ARTISTRY SIGNATURE EYE Туш для збільшення об’єму вій і ARTISTRY SIGNATURE EYE Автоматична рідка підводка для очей — незамінні косметичні засоби цієї весни.

Миттєвий ефект: ARTISTRY SIGNATURE EYE Туш для збільшення об’єму вій

Густі та виразні вії завжди актуальні. Щоб миттєво збільшити густоту вій на 600%*, скористайтеся новою ARTISTRY SIGNATURE EYE Тушшю для збільшення об’єму вій. Революційна формула FullFX поєднує насичені кольори з полімерним покриттям, яке збільшує об’єм вій. Ця водостійка туш не розмазується, не обсипається, не склеює вії та живить їх. Ексклюзивна щіточка MagnaBoost відокремлює кожну вію, наносить лише необхідну кількість туші та забезпечує стійкий макіяж на весь день.

У продажу доступний чорний відтінок.

Витончена виразність: ARTISTRY SIGNATURE EYE Автоматична рідка підводка для очей

ARTISTRY SIGNATURE EYE Автоматичні рідкі підводки для очей допоможуть увиразнити ваш погляд. Якщо ви прагнете зробити ефектний вечірній макіяж або підкреслити свою індивідуальність тонкими, але виразними лініями, ці нові підводки бездоганно впораються із завданням. Вони легко наносяться за допомогою зручної автоматичної ручки та елегантного аплікатора із загостреним кінчиком. Ви зможете проводити чіткі та рівні лінії, які легко створюватимуть бажаний ефект. Ці непрозорі підводки легко наносяться та швидко висихають. Вони додадуть до вашого образу трохи глянцю і допоможуть зробити його таким, як вам хочеться. До їх складу входить інтенсивний вугільно-чорний пігмент, який забезпечує насичений глибокий чорний колір.

Для створення природного образу скористайтеся ARTISTRY SIGNATURE EYE Автоматичною рідкою підводкою для очей коричневого кольору. Вона також підійде для світлої шкіри.


Протестовано дерматологами. Без запаху.

Вишуканий образ для будь-якої події

Створюйте неповторні образи за допомогою ARTISTRY SIGNATURE EYE Автоматичної рідкої підводки для очей. Нижче наведено кілька секретів ідеального образу.

  1. Виразний: нанесіть рідку підводку — що товща лінія, то виразніший образ. Обов’язково з’єднайте верхню та нижню лінії у зовнішньому куті ока. Проведіть лінію тільки до половини нижньої повіки. Так створюється вишуканий вечірній образ.

  2. Природний: проведіть тонку лінію коричневою підводкою, щоб створити природний денний образ. Підходить для ділових зустрічей.

  3. Ефект «Очі кішки»: повністю обведіть око підводкою. Від середини верхньої повіки до зовнішнього кута проведіть товсту лінію та розтушуйте її. Кінчик лінії біля складки спрямуйте вгору до брови. Відкоригуйте чіткість ліній за допомогою вологої ватної палички.

Подих весни

Очікуйте на випуск весняної колекції декоративної косметики для очей димчастих відтінків. Також зверніть увагу на нову ARTISTRY Колекцію декоративної косметики «Зачарований сад»: ARTISTRY Рідкі тіні для повік Sparkle і Pearl. Створіть свій неповторний весняний стиль!

* За умови 30-разового нанесення. За даними досліджень, які проводить компанія Amway

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію