Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

День, який запам’ятається назавжди

ARTISTRY

Мішель Д’Альярд радить, як зробити шкіру сяючою у важливі дні та свята.

Цієї пори року відбувається так багато важливих подій — студентські бали, випускні вечори та, звісно, незабутні весільні церемонії. У такі особливі моменти жінки хочуть виглядати якнайкраще, а запорукою краси є сяюча шкіра, яка виглядає молодою. До лінії ARTISTRY™ входять продукти, які допоможуть досягти потрібних результатів. Однак із часом я відкрила для себе ідеальну програму, яка підійде майже всім, хто хоче надати шкірі сяючого вигляду.

Зворотний відлік

Щоб мати сяючий вигляд, потрібно розпочати спеціальний догляд за шкірою за вісім тижнів до урочистої події. Продовжуйте дотримуватися базового режиму очищення, тонізування, зволоження та нанесення крему для шкіри навколо очей двічі на день як завжди. Крім того, уранці після використання тоніка нанесіть на обличчя, шию та зону декольте засіб ARTISTRY TIME DEFIANCE™ Вітамін C та дикий ямс і завершіть процедуру нанесенням денного зволожувача із SPF. Такий догляд не лише зміцнить шкіру, а й покращить її вигляд.

Що стосується вечірньої програми, разом зі звичними засобами почніть користуватися ARTISTRY Intensive Skincare Відновлювальним пілінгом два-три рази на тиждень протягом шести тижнів. Очистивши шкіру, нанесіть Відновлювальний пілінг на обличчя, оминаючи зону шкіри навколо очей. Після цього нанесіть тонік, ARTISTRY TIME DEFIANCE Есенцію для освітлення шкіри обличчя та завершіть процедуру нічним зволожувальним кремом. Відновлювальний пілінг звільнює верхні шари шкіри від накопичень відмерлих клітин, дозволяючи іншим засобам ARTISTRY краще проникати у шкіру. Есенція для освітлення шкіри обличчя вирівнює колір шкіри та покращує її загальний вигляд. Щоб забезпечити шкірі належне живлення, завершіть вечірній догляд нанесенням нічного зволожувального крему. Коли Відновлювальний пілінг не застосовується, наносьте нічний зволожувальний крем після тоніка.

Два тижні до свята

Після завершення шеститижневої програми дотримуйтесь описаної нижче двотижневої програми, щоб надати шкірі дійсно захопливого вигляду. Уранці замість Сироватки «Вітамін C та дикий ямс» використовуйте Есенцію для освітлення шкіри обличчя. Перед сном очищуйте й тонізуйте шкіру, а потім наносьте засіб ARTISTRY Intensive Skincare Сироватка для шкіри обличчя – інтенсивне відновлення «14 ночей». Закінчуйте процедуру нанесенням ARTISTRY Косметичного засобу Creme LuXury.

Якщо ви дотримуватиметеся цієї простої програми догляду, дуже скоро ваша шкіра сяятиме та матиме прекрасний вигляд. Крім того, вона стане ідеальною основою для створення нового захопливого образу за допомогою макіяжу з використанням продуктів ARTISTRY, з яким ви виглядатимете надзвичайно у свій важливий день.

Завершальні штрихи

Напередодні урочистої події пийте якомога більше води та добре виспіться. Прокинувшись уранці, очистьте шкіру, умийтеся холодною водою та скористайтеся тоніком. Ось порада для підтягнення шкіри: змочіть бавовняну кульку в молоці, видіжміть її та протріть нею все обличчя. Молочна кислота підтягне шкіру та покращить колір обличчя. Нанесіть Косметичний засіб Creme LuXury, а потім — денний крем із SPF. Застосовуючи різні креми, дуже важливо зачекати одну чи дві хвилини між нанесеннями, щоб засоби краще вбиралися, а макіяж тримався довше.

Під час виконання макіяжу наносьте основу на все обличчя, зокрема на шкіру навколо очей. Щоб закріпити її, повністю припудріть обличчя. Після цього підкресліть очі за допомогою тіней для повік, контурного олівця й туші та нанесіть рум’яна, губну помаду й невелику кількість блиску для губ по центру кожної губи.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію