Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Гра на контрасті: чорний та білий

ARTISTRY

Цього літа увага прикута до вражаючого beautycycle Набору наліпок для нігтів із чорно-білим візерунком

Модні тенденції літнього сезону зазвичай відрізняються м’якими відтінками бежевого та білого або різкими яскравими кольорами. Проте цього року Oscar de la Renta, Mark Jacobs, Chanel та багато інших відомих дизайнерів зосереджують увагу на виразному сполученні чорного та білого кольорів. Це виглядає сучасно, рішуче та випромінює впевненість у собі. Серед широкого розмаїття можливих дизайнів — графічний, абстрактний, узори, що імітують забарвлення шкіри тварин, прикраси, поєднання нейтрального та насиченого кольорів, вигадливі візерунки і дрібний шрифт. Доповніть свій образ такими аксесуарами, як чорно-біла сумочка, сандалії на високих підборах із принтом шкіри зебри та кокетливим ремінцем, який обвивається навколо щиколотки, і намисто з чорних або білих перлин. Нанесіть останній штрих – макіяж, який підкреслює очі та лінію брів.

Дизайн, навіяний вітром...

beautycycle™ Набір наліпок для нігтів продається в упаковках із трьома яскравими варіантами дизайну – Wind, Damask і Crocodile – разом зі зручною пилочкою для нігтів. Щоб бути у тренді цього літа, зосередьте увагу на продажу наліпок чорно-білого дизайну Wind. Унікальні переваги для продажу beautycycle Наборів наліпок для нігтів – це легкість застосування та довговічність. Їх не потрібно приклеювати, фарбувати, сушити, підпилювати, до того ж, вони не розшаровуються. Цей надзвичайно зручний косметичний аксесуар актуальний цього літа!

...і повітрям

Хочете розрекламувати Набори наліпок для нігтів і збільшити обсяги продажу? Чому б вам не запропонувати клієнтам подарунковий набір, який відповідав би модним тенденціям цього літа? Наприклад, ви могли б створити набір із beautycycle Набору наліпок для нігтів і Системи засобів догляду за шкірою beautycycle «Повітря». Або набір із beautycycle Набору наліпок для нігтів, beautycycle Туші для збільшення об’єму вій Black і beautycycle Стійкого олівця для повік Onyx. Ви можете вибрати будь-які продукти на свій смак.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію