Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Прекрасна відпустка

ARTISTRY

Мішель Д’Альярд розповідає, як доглядати за шкірою під час відпустки.

Цієї пори ви починаєте більше часу проводити з родиною, відпочивати та готуватись до літнього сезону. Іншими словами: уже настав час для літньої відпустки!

Багато хто під час відпустки майже не думає про те, що пов’язано з повсякденним режимом, зокрема про догляд за шкірою. Однак у шкіри немає відпусток, тому не повинно бути й перерви в догляді за нею! Утім, для мене це можливість зробити процедуру щоденного догляду швидшою та простішою, щоб вона не зіпсувала мої плани щодо відпочинку.

Я часто раджу вносити зміни до процедури щоденного догляду. Догляд за шкірою багато в чому подібний до споживання їжі – він живить шкіру. Ви щодня їсте однакові продукти? Звісно, ні! Тоді чому це має робити ваша шкіра? Окрім того, під час подорожі ви хочете возити із собою якнайменше речей, а великі пляшки та баночки із продуктами для догляду за шкірою можуть бути досить обтяжливими.

Рішення для відпустки

Ідеальне рішення для догляду за шкірою влітку – ARTISTRY™ essentials Міні-системи. Ці продукти мають ідеальний розмір для подорожей, і їх навіть можна взяти із собою на літак як ручний багаж. Міні-системи ARTISTRY™ essentials задовольняють потреби шкіри будь-якого типу. Три невеликі продукти та ваш улюблений крем для шкіри навколо очей – ось усе, що вам потрібно для основного догляду за шкірою під час відпустки. До речі, ARTISTRY essentials Крем для відновлення шкіри навколо очей також не займає багато місця, тому він дуже зручний у дорозі.

Якщо ви вже користуєтесь продукцією для догляду за шкірою ARTISTRY essentials, її вже, імовірно, задовольняє щоденне живлення, яке вона отримує. А може, ви користуєтесь продукцією для догляду за шкірою TIME DEFIANCE або Creme LuXury? Тоді це ідеальна можливість змінити на якийсь час джерело живлення вашої шкіри. У будь-якому разі у вас будуть прості засоби для оздоровлення та живлення шкіри, які не заважатимуть відпочивати. Пам’ятайте, що для вдалого відпочинку необхідно все спланувати. Тому купуйте ці продукти для догляду за шкірою вже зараз, щоб підготувати речі та бути готовими до відпочинку!

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію