Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Випереджайте час із ARTISTRY

ARTISTRY

Головний експерт зі здоров’я шкіри Мішель Д’Альярд пояснює, як технології ARTISTRY можуть допомогти вам у розвитку бізнесу

Я впевнена, що всі розуміють термін «перспективне мислення». Воно стосується передбачення, підготовки до майбутнього та перебування на кілька кроків попереду від тих, хто поряд. Саме це ARTISTRYTM і робить зі світом краси: підносить його на новий вражаючий рівень.
Концепція «FORWARD BEAUTY» спирається на три головні принципи торгової марки: ВІДКРИТТЯ, ФАНТАЗІЮ та ВИНАХІДЛИВІСТЬ. Мені б хотілось, щоб ви поділяли ці ідеї, адже вони представляють не тільки вашу торгову марку, а й вас самих!
У цій і наступних публікаціях Amagram Online я розповім про кожен принцип окремо. Я впевнена, що всі вони по праву є важливою та цілісною частиною нашої особистості.

Чудове відкриття

Розпочнімо з ВІДКРИТТЯ. Продукти ARTISTRY створюються з використанням рідкісних інноваційних і корисних інгредієнтів з усього світу — від африканських рівнин і берегів Середземного моря до наших екологічних ферм NUTRILITETM. Завдяки можливості використовувати найкращі активні інгредієнти для догляду за шкірою продукція серії ARTISTRY забезпечує вражаючий результат.
А зараз я б хотіла, щоб ви застосували цю концепцію до себе, як знавця продукції ARTISTRY. Ви представляєте торгову марку, ви вірите у відкриття, клієнта та нові бізнес-можливості, а також у нове вираження краси. Кожен новий день для вас — відкриття. І тому він відкриває вам шлях до чудових маленьких скарбів, що довершують ваш день. Як і цінні інгредієнти продукції ARTISTRY, важливі складові особистості кожного знавця ARTISTRY — це те, що відрізняє вас від інших людей.
Відкриття приводять нас туди, де ми ніколи не бували. Вони керуються пристрастю, енергією та беззаперечним прагненням до унікальності та престижу. Відкриття прекрасні, як і ви.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію