Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Втому знято

ARTISTRY

Скористайтеся цими корисними порадами, щоб зберегти молодий і сяючий вигляд своєї шкіри протягом відпустки

Відпустка омолоджує, вона дає нам можливість відволіктися від рутинних справ і обов’язків. Зазвичай після повернення ми чуємо компліменти щодо свого зовнішнього вигляду. Але якщо подивитися уважніше в дзеркало, то чи побачимо ми там молоду сяючу шкіру, якої так прагнемо?
Перельоти, особливо тривалі, негативно позначаються на нашій шкірі. Нещадним до неї також є сонце та, залежно від місця перебування, зміна клімату. Тож хоча ми й відчуваємо заряд енергії, яку дав нам відпочинок, колір нашої шкіри може не свідчити про це. Не дайте захопити себе зненацька під час наступного відпочинку — захистіть свою шкіру, скориставшись наведеними нижче порадами.

1. Зволожуйте шкіру зсередини

Можливо, вам здається, що зазвичай протягом дня ви п’єте достатньо рідини. Однак стиснуте сухе повітря в салоні літака, кондиціонування в готелях і вища температура зневоднюють наш організм і викликають потребу пити більше рідини, ніж звичайно.
Пийте багато чистої води, а також пробуйте різні чаї та соки. Пам’ятайте, що алкоголь і кава не поповнюють рівень рідини в організмі та негативно впливають на шкіру. Тому якщо ви плануєте порадувати себе кількома коктейлями чи капучино, чергуйте їх із водою, щоб уникнути головного болю та темних кіл під очима.

2. Захищайте зовнішні шари шкіри

Перед польотом або навіть протягом його наносьте зволожувач на шкіру обличчя та шиї. Не соромтеся — покажіть іншим приклад, щоб і вони потурбувалися про свою шкіру!
beautycycle™ Вода: Денний крем для зволоження шкіри із сонцезахисним фільтром SPF 15 чудово підходить для використання протягом дня, захищаючи шкіру від сонця та затримуючи в ній вологу. Для нічних польотів і літніх вечорів підійде нічний крем цієї ж лінії. Він забезпечить комфорт для сухої шкіри. Денний і нічний креми продаються об’ємом по 60 мл, тому вони легко помістяться в ручному багажі, навіть за сучасних обмежень щодо кількості рідини, яку можна перевозити під час польоту.

3. Використовуйте маску для додаткового зволоження

Ви можете наносити маску на обличчя й шию так само, як і кондиціонер на волосся, коли воно потребує особливого догляду. Перед відпусткою, а також упродовж неї використовуйте beautycycle Зволожувальну маску для покращення кольору обличчя, щоб забезпечити додаткове зволоження.

4. Очищення на висоті!

Очищення під час подорожі так само важливе, як і в будь-який інший час. Воно дає можливість зволожувачу проникнути в шкіру та виконати свою справу. Перед сном у літаку обов’язково видаліть усі залишки макіяжу за допомогою beautycycle Серветок для зняття макіяжу. Їх також зручно використовувати під час переходу з денного на нічний крем в аеропорту чи на борту літака, особливо під час тривалих подорожей.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію