Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Витоки ARTISTRY

ARTISTRY

Використовуючи й продаючи продукцію торгової марки ARTISTRY — яка постійно еволюціонує, щоб залишатися сучасною, — важливо розуміти, на чому ґрунтується її філософія.

Минулого місяця я розповідала про один із принципів торгової марки ARTISTRY™ — ВІДКРИТТЯ. Однак мало хто з нас може встояти на одній нозі — принаймні, протриматись так якийсь час. Amway розуміє це, і дає нам три могутні опори, або основоположні принципи, які слугують непорушною основою торгової марки ARTISTRY.
УЯВА — це здатність мислити нестандартно. Щоб зрозуміти, створіть і відпрацюйте концепцію. Основоположний принцип торгової марки ARTISTRY — розвивати продукти за допомогою уяви. Це включає розуміння того, що потрібно жінці ARTISTRY, створення продуктів із відмінними якостями, а також удосконалення технологій та інгредієнтів.
ВИНАХІДЛИВІСТЬ— це здатність втілювати в життя ідеї, народжені уявою. Для того щоб зробити їх реальними, корисними та вигідними. Цей останній основоположний принцип торгової марки ARTISTRY стосується створення високотехнологічних продуктів для догляду за шкірою, до складу яких входять інгредієнти, що їх ми шукаємо по всьому світу.
ВІДКРИТТЯ, УЯВА, ВИНАХІДЛИВІСТЬ — це ARTISTRY.

Як ви втілюєте три основоположні принципи торгової марки? Ваша віра у відкриття кожного нового дня, кожного покупця або можливості бізнесу відрізняє вас від звичайних людей. Однак це ще не все. Ви — частина набагато більшої картини. Ваша уява унікальна. Ваша уява веде вас до досконалості, до невпинного досягнення успіху й здійснення помітного впливу на світ здоров’я та краси. Саме це я і називаю здатністю мислити нестандартно. Ви маєте цю здатність.
Кожен представник ARTISTRY — це найкращий приклад далекоглядної уяви. Ви рухаєтесь разом із вашою торговою маркою, щоб обігнати інших. Ви стаєте винахідником — тим, хто втілює уяву в життя. Ви як представник ARTISTRY знайомите покупця із престижними продуктами для догляду за шкірою — реальними, корисними та вигідними. Як винахідник ви приносите кожному клієнту ARTISTRY красу, здоров’я та молодість шкіри.
ВІДКРИТТЯ, УЯВА, ВИНАХІДЛИВІСТЬ — це ARTISTRY… і ви самі!

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію