Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
Focus on the eyes

Виразний погляд

ARTISTRY

ARTISTRY пропонує три нові продукти з широкого асортименту декоративної косметики.

Загадковий. Принадний. Розкішний димчастий погляд — це така ж класика, як і жінка ARTISTRY. Це жінка, вигляд і настрій якої демонструє, хто вона та як почувається. Цього року Декоративна косметика ARTISTRY™ представляє колекцію засобів для очей ARTISTRY. Чудовий вибір насичених відтінків і текстур, представлений у новому ексклюзивному форматі.

ARTISTRY Туш для подовження та розділення вій

Нова Туш для подовження та розділення вій тримається цілий день і помітно подовжує вії. Її спеціальна формула FlexFX забезпечує рівномірне нанесення, завдяки чому вії подовжуються й відділяються одна від одної, а туш не розмащується. Щіточка OptiLength має унікальні волоконні ворсинки, які охоплюють кожну вію та наносять на всю її довжину від кореня до кінчика еластичний клейкий полімер, що забезпечує максимальну довжину та розділення. Туш пройшла офтальмологічні тестування і є безпечною для використання з контактними лінзами. Її можна просто змивати теплою водою — не потрібно використовувати засіб для зняття макіяжу або очищувальний засіб.

ARTISTRY Автоматичний контурний олівець для повік

Це перший олівець для повік зі змінними стрижнями від ARTISTRY. В нього можна вставити будь-який із п’яти стрижнів із яскравими відтінками. Кремова та м’яка текстура олівця забезпечує рівномірне нанесення, як тонких, так і жирних ліній, аби чітко окреслити очі. За допомогою губчастого аплікатора лінії можна розтушувати й отримати більш природний образ. Формула є водостійкою. Лінії не стираються та не потребують підведення. Стрижні продаються окремо.

ARTISTRY Автоматичний контурний олівець для брів

Це чудовий олівець для брів — не надто твердий і не надто м’який. Змінні стрижні олівця пропонуються у двох відтінках, роблять брови виразними та забезпечують їм природний вигляд. Щіточка на кінчику олівця чудово підходить для догляду за бровами. Стрижні продаються окремо.


Починаючи з квітня, НПА зможуть купувати та поєднувати в набори наші чудові нові засоби декоративної косметики ARTISTRY.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію