Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Джерело краси

ARTISTRY

Мішель Д’Альярд розповідає про боротьбу з ознаками старіння за допомогою колекції ARTISTRY YOUTH XTEND.

Молода шкіра та краса надовго — ось результати, яких ви можете досягти за допомогою колекції ARTISTRYTM YOUTH XTENDTM . Технологія, інгредієнти та клінічні результати говорять самі за себе — ефект відновлення шкіри видно вже після першого тижня використання. Що ще можна додати? Зазвичай мені завжди є що сказати, однак коли йдеться про нову колекцію ARTISTRY YOUTH XTEND, мені не вистачає слів, щоб її описати.

Час перепрограмувати шкіру

Колекцію засобів для боротьби з ознаками старіння створено для перепрограмування шкіри, підтримки життєдіяльності здорових клітин і відновлення пошкоджених. Це значний крок уперед у боротьбі зі старінням шкіри. Використання повної колекції під час щоденного догляду за шкірою забезпечує помітний ефект, однак унікальність ARTISTRY YOUTH XTEND полягає в тому, що до складу цієї системи входить комплексна колекція та «продукт-експерт», які забезпечують відчутні результати, підтверджені клінічно.

Експерт із догляду за шкірою

Спочатку розглянемо ARTISTRY YOUTH XTEND Концентровану сироватку з ефектом відновлення шкіри. Ми назвали цей продукт «експертом» через його неймовірні та унікальні антивікові властивості. Як відомо, щоб досягнути оптимальних результатів, слід використовувати повну систему, однак цей потужний засіб містить таку велику кількість інгредієнта LifeSirt, що досягнути помітного ефекту омолодження можна, навіть використовуючи його як додатковий продукт до будь-якої системи догляду за шкірою. Концентрована сироватка містить велику кількість інгредієнтів, які сприяють виробленню в організмі білка, що розгладжує зморшки та омолоджує шкіру.

Комплексна система

ARTISTRY YOUTH XTEND Комплексна система — це набір продуктів, які під час тестування показали вражаючі клінічні результати. До складу системи входить Концентрована сироватка з ефектом відновлення шкіри, Збагачувальний крем для шкіри навколо очей, Збагачувальний крем/лосьйон і Захисний крем/лосьйон, які захищають молоді та відновлені клітини шкіри від впливу ультрафіолетових променів і руйнування вільними радикалами. Нижче описано дію кожного компонента системи.

  1. Концентрована сироватка з ефектом відновлення шкіри забезпечує ефективне розгладжування зморщок.

  2. Збагачувальний нічний крем/лосьйон живить клітини та пришвидшує їх відновлення.

  3. Збагачувальний крем для шкіри навколо очей піклується про найделікатніші ділянки обличчя, найбільш схильні до появи ознак старіння.

  4. Захисний крем/лосьйон з SPF 15 захищає шкіру від сонця завдяки дії антиоксидантів!


Ви не помилитеся, якщо виберете продукти колекції ARTISTRY YOUTH XTEND. Це найкраща та найефективніша система для боротьби з ознаками старіння.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію