Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Яскравий погляд у майбутнє

ARTISTRY

Нова ЛІМІТОВАНА колекція декоративної косметики ARTISTRY сезону осінь-зима 2013.

Торгова марка ARTISTRYTM розробила надзвичайну лінію декоративної косметики. За допомогою ДЕКОРАТИВНОЇ КОЛЕКЦІЇ GALAXY* можна створити виразний і яскравий макіяж, який відповідатиме тенденціям нового сезону.

ДЕКОРАТИВНА КОЛЕКЦІЯ GALAXY, яка включає засоби для очей, щок і губ — це лімітований випуск косметики від бренда ARTISTRY. Виразні очі, обличчя та блискучі, яскраві губи — ось секрет привабливого образу сезону осінь-зима 2013.

Зіркова продукція

За допомогою Палітри тіней для повік можна висвітлити ділянку під бровами (світло-бежевий відтінок), та надати виразності та глибини очам (насичені коричневий та фіолетовий відтінки). Підводка для очей чорного кольору з м’яким сатиновим ефектом довершує образ, особливо якщо ви бажаєте зробити макіяж очей "димчастий погляд". Створюйте образи відповідно до свого настрою або робіть класичний макіяж.

Додайте сяйва обличчю за допомогою Пудри-хайлайтера Aurora — її можна використовувати як рум’яна або для надання блиску всьому обличчю.

Скористайтеся Подвійним блиском для губ, щоб зробити свої вуста соковитими. Блиск доступний у двох відтінках яскраво-полум’яний Red Hot і більш насичений Ultraviolet. На іншому кінці кожного тюбика ви знайдете прозорий блиск, який можна наносити окремо для рівномірного покриття або разом для глибини, виразності або ефектного відтінку.

Подарунки з іншої галактики!

Ця колекція стане чудовим подарунком для жінок, які цінують ексклюзивну косметику, яка не продається у звичайних магазинах. Зробіть приємне своїй подрузі, сестрі або колезі — подаруйте ARTISTRY ДЕКОРАТИВНУ КОЛЕКЦІЮ GALAXY.

Створіть ЗІРКОВИЙ образ

  1. (угорі ліворуч) Як основу нанесіть на повіку від лінії вій до складки відтінок 1 Палітри тіней для повік (відтінки пронумеровано за годинниковою стрілкою від верхнього лівого кута палітри).

  2. Нанесіть відтінок 2 на повіку для створення димчастого ефекту.

  3. Розтушуйте відтінок 4 біля лінії вій, щоб підкреслити їх і додати об’єму.

  4. На завершення на верхні та нижні вії нанесіть ARTISTRY SIGNATURE EYES™ Туш для подовження та розділення вій.

  5. Змішайте два відтінки Пудри-хайлайтера Aurora, нанесіть їх на вилиці та розтушуйте в напрямку до скроней або вух, щоб зробити вилиці виразнішими.

  6. Нанесіть на губи Подвійний блиск для губ відтінку Red Hot, промокніть їх серветкою та нанесіть блиск ще раз.


Щоб створити інший образ (угорі праворуч), нанесіть на губи блиск відтінку Pink Gold.

* GALAXY (Гелексі) - з англ. Всесвіт.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію