Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Разом до молодості та краси

ARTISTRY

Дотримуйтесь збалансованого режиму догляду за шкірою за допомогою цих зіркових косметичних засобів ARTISTRY.

Питання антивікового догляду за шкірою завжди викликають запеклі дискусії. І хоча антивіковий ефект продукції ARTISTRYTMзавжди був на висоті, сьогодні засоби цієї колекції йдуть на крок попереду. Тільки подумайте, який ефект буде від комбінування засобів різних колекцій… Це неймовірно!

Мисліть нестандартно

Я люблю повторювати, що потрібно мислити нестандартно, щоб усвідомити очевидні речі. Почнімо з останньої новинки косметичних засобів ARTISTRY — продуктів колекції YOUTH XTENDTM, призначених для ефективної боротьби з ознаками старіння. Це комплекс засобів для очищення, зволоження, догляду та вирівнювання тону шкіри обличчя й ділянки навколо очей. Засоби мають на меті перепрограмування, відновлення та захист клітин шкіри, однак насамперед акцент зроблено на перепрограмування. Косметичні засоби колекції YOUTH XTEND перепрограмовують і подовжують життя клітин шкіри, від чого шкіра має молодший вигляд.
Мета косметичних засобів колекції YOUTH XTEND — перепрограмування та подовження життя клітин шкіри.

Різноманітні та прогресивні

Розгляньмо колекцію косметичних засобів для інтенсивного догляду ARTISTRY Intensive Skincare. Ці засоби створені на кшталт тих, які використовують дерматологи та професійні косметологи, діють безпечно та ефективно. Продукти Intensive Skincare не призначені для щоденного використання. Це засоби для інтенсивного догляду за наявності певних недоліків шкіри та проблемних ділянок, тому їх слід використовувати лише ввечері та за індивідуальною схемою протягом обмеженого періоду часу.Відновлювальний пілінг відлущує відмерлі часточки шкіри та робить її гладенькою та м’якою. Сироватка для підтягнення шкіри обличчя з антивіковим ефектом підвищує утворення колагену та зводить до мінімуму появу тонких і дрібних або глибоких зморщок. А Intensive Skincare Сироватка для шкіри обличчя - інтенсивне відновлення "14 ночей" коригує пошкодження шкіри та сприяє боротьбі із сімома ворогами шкіри. Зауважте: кожен засіб призначений для боротьби з конкретними недоліками, тобто не є універсальним.

Використання засобів колекції Intensive Skincare забезпечує такі самі результати, що й професійні косметологічні процедури, і все це – у комфортних умовах вашої домівки.

Розкіш і енергія

І нарешті, поговоримо про засоби колекції ARTISTRY Creme LuXury. Цій колекції найсучасніших засобів для розкішного вигляду шкіри немає рівних на ринку! Засоби колекції Creme LuXury підвищують генерування енергії на клітинному рівні та сприяють тому, що ваша шкіра почувається на 15 років молодшою.


Засоби колекції Creme LuXury: заряд енергії — шкіра виглядає на 15 років молодшою.

Гадаєте, у всіх цих засобів однакова мета? Зовсім ні! Але ці засоби цілком можна поєднувати! Вони становлять найновішу програму антивікового догляду за шкірою, що гарантує дивовижний результат!

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію