Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Ваш ідеальний вибір

ARTISTRY

Засіб для макіяжу, який надає м’якості шкірі та забезпечує її свіжий і молодий вигляд.

Антивікові засоби нової колекції ARTISTRYTM YOUTH XTENDTM ефективно омолоджують вашу шкіру та турбуються про неї. ARTISTRY YOUTH XTEND Тональний крем з ефектом ліфтингу для вирівнювання тону шкіри не лише забезпечує чудову основу під макіяж, а й доглядає за шкірою.

Наукові досягнення на варті краси

За допомогою багатої палітри відтінків ARTISTRY YOUTH XTEND Тональний крем з ефектом ліфтингу для вирівнювання тону шкіри надає шкірі молодшого вигляду, робить її гладенькою та привабливою. Формула засобу розроблена за особливою технологією ARTISTRY YOUTH XTEND, запровадженою науковим відділом ARTISTRY за участю провідного візажиста Ріка ДіЧекка. Регулярне використання засобів цієї колекції сприяє зміцненню та підтягненню шкіри обличчя. Збережіть молодість шкіри надовго! Завдяки пігментам, що відбивають світло, спеціальна формула з оптичним ефектом миттєво згладжує дрібні та глибокі зморшки і надає шкірі сяючого вигляду. Сонцезахисний фільтр попереджує пошкодження шкіри внаслідок УФ-випромінювання.
Чутлива шкіра? Не хвилюйтесь — цей засіб підходить для всіх типів шкіри.

Чудовий результат

Якщо використовувати YOUTH XTEND Тональний крем з ефектом ліфтингу, шкіра випромінюватиме красу та молодість при будь-якому освітленні. Ви побачите, як дрібні та навіть глибокі зморшки одразу стануть менш помітними. Згодом шкіра стане пружнішою та більш підтягнутою. Унікальна формула не дозволяє крему забиватися в дрібні та тонкі зморшки, тож ваша шкіра виглядатиме бездоганно.
ARTISTRY YOUTH XTEND Тональний крем з ефектом ліфтингу для вирівнювання тону шкіри дозволяє варіювати щільність основи під макіяж для досягнення необхідного ефекту. Використовуйте стільки засобу, скільки потрібно саме для вашого типу шкіри. Якщо у вас нерівний тон шкіри або є родимки чи веснянки, засіб допоможе замаскувати ці дрібні недоліки та надасть шкірі досконалого природного вигляду.

Приємні нотки

Цей особливий засіб розроблений з використанням ексклюзивних ароматів, дібраних спеціально для колекції ARTISTRY YOUTH XTEND. Нотки жасмину, магнолії, зеленого чаю, цитрусових і кедру перетворять нанесення макіяжу на задоволення цим неперевершеним і тендітним букетом.
До того ж засоби для основи під макіяж продаються в упаковках елегантного дизайну, які зроблені з високоякісних матеріалів і відзначаються тією ж виразною кольоровою гамою, що й інші продукти колекції YOUTH XTEND. Компанія Amway назвала цей дизайн «Крещендо», натякаючи на відповідний музичний термін, який означає поступове збільшення сили звучання. Ця упаковка — справжній витвір мистецтва. За словами автора дизайну, міжнародного креативного директора рекламного агентства SelectNY Олів’є Ван Дорна, «граціозний вигин кришечки, витонченість і впевненість ліній високої тонкої пляшечки натякають на стрімкийшлях до краси, яким ви крокуватимете під час використання цього засобу».

Тональний крем з ефектом ліфтингу для вирівнювання тону шкіри: світлі відтінки


Chablis


Bisque


Buff


Cream

Тональний крем з ефектом ліфтингу для вирівнювання тону шкіри: помірні відтінки


ChiffonOchre*


Sand


Tawny* Найпопулярніший відтінок

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію