Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Акцент на губах

ARTISTRY

Яскраві губи цієї зими будуть наймоднішою тенденцією в макіяжі

У цьому сезоні класичний стиль макіяжу з виразними губами переосмислюється, з’являються різноманітні відтінки, різні рівні прозорості, текстури та блиску.
Губи були в центрі уваги на недавніх тижнях моди у всіх куточках світу. Візажисти представили нову інтерпретацію класичного стилю в макіяжі.

Червоно-ягідна палітра

Майте на увазі, що сливово-ягідні й соковиті темно-червоні відтінки підкорили подіуми в сезоні осінь-зима 2013. Часто по центру губ візажисти наносили темніший колір, а в напрямку зовнішнього контура - світліший, або ж губи мали чіткий темний зовнішній контур, який переходив у рожевий колір у центрі. Створювалося враження, що губи вимащені соком ягід після смачного збору врожаю влітку.
Спробуйте ARTISTRY™ Губну помаду-крем Amuse (теплий «винний» червоний відтінок, артикул 109466) і Ripe (темний «ягідний» відтінок, артикул 109485), щоб створити такий самий ефект.

Червоний колір і текстура

Макіяж губ відзначався ще однією характерною рисою — текстурою. Найпопулярнішим був матовий тон, що підсилював ефект кольору. Він робив образ стриманішим і менш контрастним, водночас додаючи стриманої витонченості. М’який непрозорий червоний колір забезпечить ARTISTRY Губна помада-крем Stunning (теплий червоний відтінок, артикул 109495) і Rouge (малиново-червоний відтінок, артикул 109486).
Червоні кольори з вологим блиском теж були серед фаворитів. Блиск додає сучасного та святкового вигляду класичному макіяжу з використанням помади червоного кольору. Блискучу денну інтерпретацію цьому образу забезпечить ARTISTRY Прозора губна помада Gorgeous темного жовтогарячого відтінку (артикул 109515).

Насичені коричневі відтінки

Червоний — не ваш колір? У цьому сезоні знайдеться місце і для більш природного образу — відтінки коричневого пом’якшують обличчя. Нанесіть легкий бежевий колір вдень і змініть його ввечері на насичений коричневий.
Для денного макіяжу використовуйте ARTISTRY Прозору губну помаду Gleam (світлий колір шампанського), артикул 109506. Завдяки своїй легкій текстурі він створить неперевершений ефект блиску. Якщо вам більше подобається кремовий насичений колір, спробуйте бежевий відтінок Flatter (артикул 109475) або рожевий Delicate (артикул 109474) Губної помади-крему.
Щоб створити стриманий діловий образ, скористайтеся нейтральними відтінками ARTISTRY Губнох помади-крему. Спробуйте тілесний відтінок Sophisticated (артикул 109489) або Subtle, щоб виглядати як після візиту до візажиста (артикул 109491).
Для вечірнього макіяжу використайте насиченіший і багатший відтінок коричневого. Відтінок Glint (артикул 109477) надасть вашим губам насиченості. ARTISTRY Прозора гкбна помада Madeira (артикул 109508) має схожий відтінок, але щільнішу глянцеву текстуру.

Для отримання докладнішої інформації про всі наявні відтінки відвідайте сторінку, присвячену декоративній косметиці ARTISTRY .

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію