Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Розмаїття комбінувань

ARTISTRY

Дізнайтеся, як поєднати різні лінії для догляду за шкірою ARTISTRY й задовольнити всі потреби шкіри

Нерідко буває складно дібрати лінії продуктів чи засоби спеціального призначення до вже наявної системи догляду. Щоб кожна лінія була максимально ефективною, завжди найкраще використовувати продукти для догляду за шкірою однієї серії, оскільки вони розроблені так, щоб діяти разом. Однак існує багато випадків, коли використання нових продуктів гарантовано буде дієвим.

Поєднуйте й отримуйте чудові результати!

Навчіться поєднувати засоби різних ліній, щоб отримувати справді вражаючий результат. Насамперед зазначені продукти для догляду за шкірою (наприклад, ARTISTRYTM YOUTH XTENDTM Концентрована сироватка, ARTISTRY Сироватка з вітаміном C і диким ямсом, ARTISTRY intensive skincare Сироватка для шкіри обличчя – інтенсивне відновлення «14 ночей» або Сироватка для підтягнення шкіри з антивіковим ефектом) можна наносити перед БУДЬ-ЯКИМ денним чи нічним зволожувальним кремом. Оскільки ці засоби розроблені для різних потреб шкіри, їх можна додавати до будь-якої системи догляду ARTISTRY і, якщо відверто, до будь-якої системи догляду взагалі.
Крем для шкіри навколо очей — це ще один засіб, який можна легко додати до будь-якої процедури догляду за шкірою. Шкіра навколо очей не така, як на інших ділянках обличчя, тому креми спеціально розроблені для живлення цієї ніжної зони. Це ідеальний продукт для першого знайомства з ARTISTRY або введення нового засобу до вже наявної системи.
Очищувальні засоби та тоніки з однієї лінії потрібно завжди використовувати разом. Вони спеціально розроблені, щоб працювати «пліч-о-пліч» і часто підсилюють дію денних і нічних зволожувачів.
Якщо вам потрібний особливий догляд за шкірою, візьміть до уваги ці кілька порад. Пам’ятайте, що варіантів може бути безліч і вони завжди різні — немає двох різних людей, які мають однаковий тип і однакові потреби шкіри.

Молода суха шкіра

ARTISTRY YOUTH XTEND Пінка для вмивання і лосьйон (тонік) АБО ARTISTRY essentials Зволожувальний гель/лосьйон і тонік
Одна-дві краплі ARTISTRY essentials Зволожувального засобу для обличчя
ARTISTRY YOUTH XTEND Захисний/збагачувальний крем
* ARTISTRY еssentials Крем для відновлення шкіри навколо очей

Зріла суха шкіра

ARTISTRY YOUTH XTEND Пінка для вмивання і лосьйон (тонік)
Одна-дві краплі ARTISTRY essentials Зволожувального засобу для обличчя
ARTISTRY YOUTH XTEND Захисний крем
На ніч: ARTISTRY YOUTH XTEND Концентрована сироватка з ефектом відновлення шкіри + Косметичний засіб Creme Luxury
* Косметичний засбі для шкіри навколо чоей Creme Luxury

Жирна/комбінована шкіра з ознаками старіння

ARTISTRY essentials Пінка для очищення і тонік для підтримання балансу шкіри
ARTISTRY YOUTH XTEND Концентрована сироватка з ефектом відновлення шкіри
ARTISTRY essentials Лосьйон для підтримання балансу шкіри SPF
На ніч: Сироватка «Альфа Гідроксид Плюс» та ARTISTRY YOUTH XTEND Збагачувальний лосьйон
* ARTISTRY YOUTH XTEND Збагачувальний крем для шкіри навколо очей

Безмежні можливості

Варіантів справді безліч, однак враховуйте прості перевірені правила: засоби для догляду за шкірою та шкірою навколо очей можна легко комбінувати,зважаючи на різні потреби шкіри. Ви можете навіть використовувати один із них удень, а другий на ніч, аби скористатися усіма перевагами! Очищувальний засіб і тонік потрібно завжди використовувати разом. Схема для використання денних і нічних зволожувальних засобів залежно від потреб шкіри також може бути гнучкою, але краще, коли це засоби з однієї лінійки.


Використовуючи косметику ARTISTRY, ви не зашкодите своїй шкірі, додаючи до системи догляду нові засоби. Хоча ви можете й не отримати всіх переваг від окремої лінійки, я переконана, якщо вона підходить для ВАШОЇ шкіри, ви зробили правильний вибір.

* Необов’язковий засіб

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію