Новини та події

Новий рік, нова шкіра, нові ви

ARTISTRY

Початок нового року — це завжди ідеальний час для того, щоб освіжити й оновити свою шкіру.

Розмаїття чудових продуктів ARTISTRY пропонує безліч шляхів досягти красивої шкіри, але мій улюблений спосіб — нічого не ускладнювати й повернутися до основ з ARTISTRY essentialsTM.

Свіжий початок нового року

Напевне, ви думаєте: «ARTISTRY essentials? Але я користуюся YOUTH XTEND… або Creme LuXury…». Я теж не обмежуюсь одним засобом, але упевнена, що зміни — це добре, і починати завжди слід з основ — це найкращий спосіб збудувати міцний фундамент. Тому дозвольте поділитися моїм новорічним планом з оновлення шкіри, який є найкращим способом позбутися зимової меланхолії та почати все заново!


Зліва направо: ARTISTRY™ essentials Система для підтримання балансу шкіри та Система для зволоження шкіриЗасоби ARTISTRY™ essentials виготовляються з компонентів рослинного походження, тож шкіра отримує здатність функціонувати на оптимальному рівні заради здоров’я та краси.

Очищуйте й тонізуйте свою шкіру щодня завдяки продуктам ARTISTRY™ essentials, ретельно дібраними відповідно до особливостей вашої шкіри. Вдень користуйтеся Зволожувальним лосьйоном або Лосьйоном для підтримання балансу шкіри. Зробіть перерву у використанні свого крему для шкіри навколо очей і спробуйте натомість ARTISTRY™ essentials Відновлювальний крем для очей. Біофлавоноїди цитрусових, вітаміни та компоненти рослинного походження сприятимуть розгладженню тонких зморщок, усуненню темних кіл та набряків.


Зліва направо: ARTISTRY™ essentials Відновлювальний крем для очей, Шліфувальний скраб для обличчя й Зволожувальний засіб для обличчя

Таємниці ночі

Ніч — це час, коли відбуваються дива! Після оновлення з ARTISTRY™ essentials шкіра тсає осяйною. Досягти цього допомагає Шліфувальний скраб для обличчя й кілька крапель Зволожувального засобу для обличчя. Візьміть невелику кількість скрабу та розподіліть по всьому обличчю колоподібними рухами. Зітріть його й нанесіть одну-дві краплі зволожувального засобу на обличчя та шию. Саме так! Проводьте цю швидку процедуру пілінгу та зволоження лише кілька разів на тиждень — і ваша шкіра зазнає дивовижних змін.

Найвражаюче у зміні режиму догляду за шкірою — навіть на короткий час — це вибух «новизни» для шкіри. Ви побачите негайний результат — для будь-якого типу шкіри та будь-якого віку!

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію