Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Ваша шкіра — ваші засоби ARTISTRY. Ваш експерт з краси.

ARTISTRY

Пориньте в безкрай інформації про шкіру та дізнайтесь цікаві факти. Мішель Д’Алльярд

Мене дуже дивує, що найменше уваги люди приділяють найбільшому органу людського тіла — шкірі! Ми прагнемо бути здоровими, гарними та молодими, тому займаємося спортом, правильно харчуємось, щодня вживаємо вітаміни… але засинаємо, не знімаючи макіяж, або вмиваємося з милом!

Шкіра має два головні шари — дерму та епідерміс. Кожний із них у свою чергу розділений на окремі пласти. Дерма — це найглибший шар шкіри. Він складається із двох пластів, що містять важливі з’єднувальні тканини, які відповідають за пружність і гнучкість шкіри, колаген, еластин і кровоносні судини, що живлять і зволожують у середньому 1,5-2,0 м шкіри.
Епідерміс складається з п’яти шарів, які взаємодіють або функціонують незалежно один від одного. Ці шари відповідають за вигляд, здоров’я та стан шкіри. У них містяться захисні клітини (клітини Лангерганса), клітини, які відповідають за колір (меланоцити) і шари клітин на основі кератину (кератиноцити), які захищають і формують епідерміс.
Кожен шар шкіри — це результат функціонування нижніх шарів і утворення верхніх шарів. Ось чому продукти з догляду за шкірою ARTISTRY™ та щоденні процедури такі важливі. Основний догляд забезпечує здоров’я та підтримання належного стану шкіри. Регулярні процедури очищення, тонізування, зволоження та захисту — це запорука молодого вигляду шкіри. Доведено, що догляд у домашніх умовах і якісні продукти для догляду за шкірою на 80% відповідають за стан шкіри.
Розпочніть доглядати за своєю шкірою вже зараз... і ніколи не забувайте робити це!

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію