Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

ARTISTRY: колір, що заворожує

ARTISTRY

У березні 2014 року зустрічайте новий ARTISTRY SIGNATURE COLOR Набір губних помад

На цьогорічному Тижні моди в Нью-Йорку модельєри додали до традиційних весняних колекцій модних штрихів: поєднали м’які пастельні тони з яскравими кольорами. Компанія Pantone, яка понад 20 років є світовим лідером у галузі кольору, провела опитування серед модельєрів і оприлюднила такі результати: «Натхненні квітами, подорожами та сильними, упевненими жінками, дизайнери використовують колір для освіження образу та руйнування усталених стереотипів».

Для створення модного образу дизайнери поєднують пастельні відтінки блакитного, фіолетового та зеленого зі сміливими контрастними кольорами (наприклад, пурпуровим і малиновим). Ламаючи стереотипи, модельєри використовують ніжний рожевий разом із пристрасно червоним. Нейтральні кольори поєднують із теплими тілесними та коричневими відтінками, а також наймоднішою весняною тенденцією макіяжу 2014 року — губною помадною червоних і коралових відтінків.

На фоні модних тенденцій весни ARTISTRY™ презентує нову колекцію губних помад — ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ у двох текстурах: класична та легка прозора. Сім прозорих губних помад із легким натяком на колір, які підкреслюють природну текстуру губ, чудово поєднуються з яскравим макіяжем очей. Шістнадцять яскравих відтінків, які покривають губи насиченим кольором, як класична губна помада, чудово підходять для легкого неяскравого макіяжу очей, дуже модного цього сезону.

Нова формула

ARTISTRY SIGNATURE COLOR Набір губних помад є таким бажаним не лише через розкішні відтінки. Формула Губних помад містить природні олії, які втримують на 36% більше вологи. Ваші губи стануть м’якими, зволоженими та не тріскатимуться. Формула Прозорої губної помади — це ідеальний баланс кольору та прозорого блиску. Пігменти SIGNATURE COLOR використано в усій лінії продуктів для насиченості кольору та рівномірного покриття.

Нові вражаючі відтінки

Губні помади ARTISTRY SIGNATURE COLOR доступні в усіх категоріях відтінків: від тілесного до коричневого, від коралового до червоного та від рожевого до сливового. Створіть природний образ за допомогою відтінків Beige Peach, Sweet Blush чи Natural Pink або нанесіть відтінок Clear Balm із сонцезахисним фільтром SPF 15, щоб захистити свої губи від УФА/УВФ-променів і глибоко зволожити їх. Станьте однією з перших власниць помад пастельних відтінків Silk Lilac, Wild Rose або Tulip Pink. Нанесіть помаду відтінку Velvet, Daring Red чи Bougainvillea, щоб іти у крок із весняною модою.

Нижче наведено відтінки губних помад: ліворуч — класичні, праворуч — прозорі. Зауважте, що під помадами зазначено коди відтінків. Їх також зазначено на самих помадах.


Від тілесного до коричневого


Від коралового до червоного


Від рожевого до сливового


Краса й технології

Усі продукти марки ARTISTRY мають розкішну упаковку. Елегантний дизайн відзначеної нагородою упаковки «Крещендо» від ARTISTRY тепер є характерною особливістю губних помад SIGNATURE COLOR. Специфічна кришечка золотавого кольору з чорним оздобленням представляє класичні губні помади, а кришечка чорного кольору із золотавим оздобленням — прозорі.

Дизайнери ARTISTRY доклали всіх зусиль, щоб створити для помад унікальну упаковку. Запатентована технологія нового механізму — це результат чотирирічних ретельних розробок. Футляр, який складається із 17 компонентів, пройшов понад 40 перевірок якості.

Порада щодо продажу

8 березня, Міжнародний жіночий день — це чудова можливість представити покупцям новинки декоративної косметики ARTISTRY. Не пропустіть березневу пропозицію щодо ексклюзивного ARTISTRY SIGNATURE COLOR Набору губних помад. Пропозиція дійсна протягом обмеженого періоду часу.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію