Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Захисний пігмент

ARTISTRY

Цього місяця Мішель розкаже про наші найбільші страхи, пов’язані зі старінням шкіри.

Тим, хто мене знає, добре відомо про мою прихильність до продукції ARTISTRYTM. Проте мало хто знає, що це тому, що я знаю все про шкіру та те, як вона функціонує, і прагну поділитися цими знаннями з вами.

Щоб ви дізналися більше про догляд за шкірою, я розповім вам про її два найпоширеніші недоліки — нерівний колір шкіри й темні плями. Вони очолюють список ознак старіння, яких усі найбільше бояться, — навіть більше, ніж зморщок!

За природний колір нашої шкіри відповідають клітини, які виробляють пігмент, — меланоцити. Це повністю визначається генетичними особливостями. А от темні чи пігментні плями з’являються з віком, і генетика тут ні до чого. Зрозуміти причину їхньої появи допоможуть знання про механізм функціонування клітин, які виробляють пігмент, — меланоцити.

Захист шкіри

Меланоцити знаходяться в нижньому шарі епідермісу, так званому базальному шарі. Їхнє завдання — захищати клітини у верхніх шарах шкіри, синтезуючи пігмент і зберігаючи його всередині клітин шкіри, щоб запобігти їх руйнуванню.

Для більшої наочності уявіть, наприклад, подорож на південь Франції та довгі дні відпочинку на пляжі. Насичений і темний тон засмаги свідчитиме, що меланоцити добре попрацювали задля захисту та здоров’я клітин шкіри. До речі, хоч меланоцити і розташовуються в базальному шарі, більшість виробленого ними надлишкового пігменту потрапляє у верхній шар — роговий.

Це означає, що темні плями та затемнені ділянки шкіри цілком можна висвітлити, якщо використовувати правильні засоби догляду за шкірою.

А тепер ще раз перечитайте цю статтю, щоб запам’ятати, чим керуються клітини, які виробляють пігмент… бо наступний урок уже не за горами!

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію