Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Дізнайтеся більше про свою шкіру

ARTISTRY

Цього місяця Мішель ділиться своїми знаннями про пігментацію шкіри.

Я щиро радію черговій можливості ділитися своїми знаннями про шкіру! Минулого місяця я розповідала вам про меланоцити, клітини, які відповідають за вироблення пігменту в шкірі для її захисту. Цього разу ми розглянемо фактори, через які ці клітини виробляють забагато пігменту, що призводить до появи небажаних темних плям і ділянок із нерівномірним кольором шкіри.
Хоча меланоцити відповідають за колір шкіри, існує низка внутрішніх і зовнішніх чинників, які запускають їх захисні механізми. Під впливом цих чинників вони виробляють надмірну кількість пігменту, що призводить до нерівномірного кольору шкіри й темних плям. Як продавці засобів догляду за шкірою ви зможете рекомендувати продукт, який вирішує ці проблеми, лише тоді, коли зрозумієте, що їх спричиняє.

Причина №1: ультрафіолетові промені

Надмірний вплив ультрафіолетових променів. Звичайно, короткочасне перебування на сонці є важливим і необхідним для вироблення вітаміну D, але для цього цілком достатньо походів по магазинам чи обідньої перерви, проведеної надворі. А от тривале перебування на сонці миттєво стимулює меланоцити до вироблення меланіну, що у свою чергу стимулює вироблення вільних радикалів.

Причина №2: гормони

Усе, що викликає гормональний дисбаланс, буде одночасно викликати надмірне вироблення пігменту меланоцитами. Це може бути пов’язано зі змінами в житті (статеве дозрівання, вагітність, менопауза), лікуванням, захворюванням і — вгадайте з чим іще? Зі стресом! Надмірний стрес змінює рівень гормонів в організмі, а тривалі гормональні зміни активують меланоцити.

Причина №3: запалення

Будь-який тип запальної реакції в шкірі може викликати надмірне вироблення пігменту. Причиною може бути неправильний догляд за шкірою, надмірне застосування пілінгу, агресивний хімічний пілінг, пошкодження поверхні шкіри й нестача вологи та захисту. Це також може стати причиною нерівномірного кольору шкіри та появи темних плям.
Знаючи ці чинники, ви зможете пояснити, як і чому відповідні засоби догляду за шкірою шкіри можуть допомогти позбутися цих проблем.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію