Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Простота природи

ARTISTRY

Природні стихії працюють разом заради краси вашої шкіри.

Наша шкіра постійно змінюється, і це відбувається циклічно. beautycycleTM — це серія продуктів, створених спеціально для того, щоб відповідати мінливим потребам нашої шкіри. У різні пори року та на різних етапах життя наша шкіра потребує різного догляду. У серії beautycycle використано елементи природних стихій, щоб допомогти кожній жінці зберегти неповторну красу. beautycycle — це простий режим догляду за шкірою, який задовольняє п’ять основних потреб шкіри: баланс, зволоження, живлення, корекція зморщок і освітлення.



Чотири земні стихії для чотирьох типів шкіри

Вибрати свою стихію так само просто, як визначити свій тип шкіри. Наприклад, якщо у вас нормальна шкіра, вона має хороший баланс вологи. Завдяки цьому вона зазвичай гладенька, не має помітних пор і значної кількості подразнень. Жирна або комбінована шкіра, навпаки, може бути тьмяною, мати щільну текстуру та збільшені пори; оскільки шкірні залози виробляють забагато жиру, така шкіра схильна до подразнень. Суха шкіра може мати нерівну та шорстку текстуру, може лущитись, але не схильна до подразнень. Зріла шкіра починає видавати свій вік: утрата еластичності, дрібні та глибокі зморшки, надмірна сухість і лущення.

Повітря: Система засобів для догляду за зрілою шкірою

beautycycle Повітря вдихає нове життя в зрілу шкіру та усуває ознаки старіння. Завдяки йогуртовим культурам-пробіотикам шкіра інтенсивніше поглинає кисень і виглядає здоровішою, красивішою та молодшою.

Вода: Система засобів для зволоження шкіри

beautycycle Вода втамовує спрагу нормальної та сухої шкіри завдяки глибокому зволоженню. Спеціальна формула з екстрактом фіалки триколірної допомагає посилити циркуляцію вологи ззовні всередину й навпаки, завдяки чому суха шкіра стає свіжою та зволоженою.


Земля: Система засобів для відновлення балансу шкіри

beautycycle Земля допомагає відновити баланс нормальної та жирної шкіри. Нежирна формула, посилена спеціально обробленими цинком, міддю, магнієм, залізом і кремнієм, допоможе збалансувати вироблення шкірного жиру. Цинк PCA, гамамеліс і кора верби нормалізують поверхню шкіри, допомагають зменшити й контролювати вироблення шкірного жиру, а також звужують пори.

Вогонь: Крем для шкіри навколо очей з антивіковим ефектом і Вогонь: 3-в-1 Маска-скраб-засіб для освітлення шкіри обличчя

beautycycle Вогонь, найпростіша форма енергії, стимулює шкіру до самостійної корекції. Вогонь дає всім типам шкіри спрямовану енергію, яка необхідна для виявлення та усунення недоліків. Енергетичний комплекс із глюкозаміном стимулює процес відновлення шкіри для усунення конкретних проблем. Він дає змогу зменшити темні кола, запобігти виникненню подразнень, зробити шкіру свіжішою та яскравішою, а також вирівняти її тон. Продукти лінії «Вогонь»: 3-в-1 Маска-скраб-засіб для освітлення шкіри обличчя, Крем для шкіри навколо очей з антивіковим ефектом.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію