Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Дозвольте своїй шкірі сяяти

ARTISTRY

Відкрийте потужну силу перетворення із новими засобами від ARTISTRY

Торговій марці ARTISTRYTM вдалося вийти на новий етап свого розвитку завдяки лінії ARTISTRY Ideal RadianceTM. Ця захоплива інноваційна система засобів для догляду за шкірою поєднує в собі передові технології та спеціальні складники рослинного походження, аби надавати шкірі тривимірного сяйва. Це стає помітним уже за кілька тижнів.

Краса у трьох вимірах

ARTISTRY Ideal Radiance забезпечує три виміри сяйва шкіри — променистість, чистоту і рівний тон шкіри. Інноваційна тривимірна технологія допомагає зменшити видимість темних плям та інших знебарвлених ділянок шкіри, швидко проникаючи в усі три її шари.

Ретельно дібрані складники

В основі колекції лежать дібрані науковцями натуральні складники, що відзначаються здатністю зміцнювати, зволожувати й захищати шкіру. Поєднання суміші заспокійливих квіткових екстрактів з олією насіння шавлії іспанської та висококонцентрованою формою протеїнів перлів надає шкірі більше сяйва і захищає її від подальшої гіперпігментації. Ці зволожувальні формули достатньо м’які навіть для чутливої шкіри.

До складу колекції ARTISTRY Ideal Radiance входять три засоби: Зволожувальна есенція з освітлювальним ефектом, Засіб для освітлення шкіри обличчя та Зволожувальний крем з освітлювальним та поживним ефектами. Разом ці засоби для догляду за шкірою складають потужну систему, що допомагає усунути темні плями й знебарвлення шкіри та надає їй розкішного променистого і молодого вигляду.

Зволожувальна есенція з освітлювальним ефектом

Зволожувальна есенція з освітлювальним ефектом (1), що відзначається надзвичайно високою концентрацією активних складників, швидко поглинається шкірою і миттєво надає кольору обличчя природного сяйва. Цей засіб для догляду за шкірою пригнічує вироблення меланіну, запобігаючи таким чином появі темних плям і ділянок нерівного тону шкіри.

Засіб для освітлення шкіри обличчя

Засіб для освітлення шкіри обличчя (2) рекомендується наносити на проблемні темні ділянки шкіри одразу після застосування есенції. Цей висококонцентрований засіб допомагає зменшити видимість вікових плям і надає шкірі рівного тону та природного сяйва. Втирайте його масажними рухами двічі на день у плями, веснянки та інші знебарвлені ділянки шкіри.

Зволожувальний крем з освітлювальним та поживним ефектами

Збагачений корисними складниками Зволожувальний крем з освітлювальним та поживним ефектами (3) інтенсивно насичує шкіру вологою та допомагає відновити її природний водяний бар’єр. У нічний час цей засіб допомагає зменшити зневоднення шкіри, удень завдяки йому шкіра виглядає більш променистою і має рівний колір. Наносьте його двічі на день після використання Засобу для освітлення шкіри обличчя.

Відкрийте для себе цю чудову нову колекцію вже сьогодні — і вивільніть розкішне сяйво своєї шкіри!

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію