Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Усе у ваших очах

ARTISTRY

Догляд за ніжною шкірою навколо очей.

Ділянка шкіри навколо очей найбільш делікатна, і саме тут з’являються перші ознаки старіння. На цій ділянці вдвічі більше пор, ніж на інших ділянках обличчя, хоча вони вполовину менші. Окрім того, капіляри під шкірою навколо очей дуже дрібні та розташовані близько до поверхні. Часто це може бути причиною темних кіл навколо очей.

Вік, алергія, стрес, втома, вживання алкоголю, надмірне споживання солі, сонячне опромінення та закладення носа — усе це може призвести до погіршення здоров’я шкіри навколо очей. Починайте доглядати за нею якомога раніше, ще з підліткового віку.

Оскільки шкіра навколо очей дуже відрізняється від шкіри обличчя, тому важливо користуватися спеціально розробленими для її догляду засобами. Важливе значення мають не лише інгредієнти, а й формула та молекулярна структура продукту.

ARTISTRY™ має рішення для будь-якого типу догляду за шкірою навколо очей. ARTISTRY essentials Відновлювальний крем для очей — це досконалий продукт для початківців та молодих чоловіків і жінок. Він живить делікатну шкіру навколо очей, захищає, зволожує та забезпечує її здоров’я.

ARTISTRY TIME DEFIANCE™ Крем для очей з ефектом ліфтингу — це новий рівень догляду за шкірою навколо очей. Підсилюючи зв’язок між клітинами, він відновлює пошкодження та покращує здоров’я шкіри, зменшуючи темні кола, набряки, дрібні та глибокі зморшки. Він також робить більш пружною та гладенькою ділянку шкіри під очима.

У червні 2012 року ARTISTRY представила найкращий продукт для догляду за шкірою навколо очей: ARTISTRY Косметичний засіб для шкіри навколо очей Creme LuXury! Цей вражаючий засіб містить кардіоліпін, він підвищує енергію клітин на усій ділянці шкіри навколо очей. ARTISTRY Косметичний засіб для догляду за шкірою навколо очей Creme LuXury дозволяє шкірі функціонувати так, ніби вона помолодшала на 15 років, водночас розгладжує зморшки, зменшує темні кола й набряки та підтягує шкіру навколо очей.

Отже, вибирайте свій улюблений крем для шкіри навколо очей і користуйтесь ним... уже зараз!

ПродуктОзнаки старінняЦільова аудиторіяПісля одного застосуванняОсновні складові
ARTISTRY Косметичний засіб для шкіри навколо очей Crème LuXuryУсі, викликані внутрішніми та зовнішніми чинниками старінняЖінки, які шукають розкішну, сучасну та інноваційну формулу для боротьби зі старіннямШкіра навколо очей більш м’яка, гладенька, світла, зволожена, свіжа, пружна, виглядає підтягнутою та молодшою.Запатентована технологія Cell Effect
TIME DEFIANCE Крем для очей з ефектом ліфтингуОгрубіння, дрібні зморшки, темні кола, сухість, глибокі зморшки, набрякиОсоба, яка користується практичними засобами для боротьби з віковими ознаками старіння Немає даних Дерма I, II та III

ARTISTRY essentials Відновлювальний крем для очейНабряки, темні колаОсоба, яка користується базовими засобами для догляду за шкірою та має менше ознак старіння Немає даних NUTRILITE™ Цитрусові біофлавоноїди, ехінацея, насіння льону, локриця

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію