Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

ARTISTRY представляє нову палітру Блисків для губ

ARTISTRY

Максимально підкресліть красу ваших губ із новим Блиском від ARTISTRY.

Форма, стан шкіри, зовнішній вигляд губ грають ключову роль у макіяжі. І дійсно, якщо жінка користується блиском для губ, вони сприймаються як найпривабливіша частина її обличчя з перших хвилин знайомства.

Спеціальна формула

Подібно до всіх інших продуктів ARTISTRY™, створення нової палітри блисків для губ потребувало проведення серйозних наукових досліджень. Завдяки спеціальній формулі з мікрокульками гіалуронової кислоти та пом’якшувачами, створеними з використанням олій жожоба та авокадо, губи виглядають пухкими, а тонкі зморшки стають менш помітними. Гранули, що відбивають світло, додають губам сяйва й забезпечують ефект багатовимірності. Ніжна формула дарує губам відчуття легкості і м’якості.

Вкладайте гроші в успішний продукт

Придбайте принаймні один відтінок Блиску для губ ARTISTRY, щоб продемонструвати клієнтам особливості та переваги цих розкішних засобів із тривалим ефектом.
Їм неодмінно сподобається гнучкий аплікатор, що дозволяє легко й акуратно наносити блиск одним рухом. Придбавши більше блисків, ви зможете навчити клієнтів, як створювати додаткові ефекти за допомогою змішування відтінків і пошарово наносити блиск поверх губної помади. Придбайте по одному відтінку кожного блиску — і демонструйте широку палітру, розроблену для доповнення різних модних стилів та створення образів, що пасують кожному поруху жіночого настрою: м’які та світлі відтінки для свіжого й природного вигляду, а насичені й темні — для створення яскравого образу, який не залишиться непоміченим.

Палітра блисків для губ ARTISTRY представлена в новому ARTISTRY Пораднику з декоративної косметики 2012 р . Щоб отримати докладну інформацію, завітайте до розділу Декоративна косметика ARTISTRY на сайті Amway.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію