Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Тенденції у макіяжі-2012

ARTISTRY

Новий літній образ від ARTISTRY сповнений ніжної елегантності.

Легкий, свіжий і передусім жіночний. Такі новини з цьогорічних модних показів. Цього літа забудьте про засмагу. Найновіша тенденція макіяжу випромінює дорогу розкіш — навіть на пляжі. Тому подумайте про бронзовий і відтінки мідного, теракотового, персикового та золотого кольорів.

Очі

Романтика. Цього літа актуальний ніжний макіяж. Для створення природного образу використовуйте ARTISTRY™ Коректор і темно-коричневу ARTISTRY Водостійку туш. Готуєтесь до вечірнього виходу? Забудьте про надто темні тіні для повік і оберіть димчасто-бронзові. Щоб окреслити повіки, використовуйте відтінки ARTISTRY Тіней для повік Silk, Magic і Mystic, а додати останній штрих допоможе бронзовий ARTISTRY Автоматичний контурний олівець для повік. Цього сезону в моді вії у вигляді павучих лапок — просто переконайтеся, що вони розпушені та не злиплися. Чорна ARTISTRY Водостійка туш посилить принадну владу ваших очей і зробить вечірній образ більш ефектним.

Губи

Цього літа губи будуть яскравими та чітко окресленими, про що свідчить вибух кольорів на модних показах 2012 року. Уникайте «важких» губних помад. У цьому році актуальна блискуча ніжна краса. У новій серії ARTISTRY Блисків для губ пропонується широкий вибір модних відтінків. Спробуйте відтінки Dazzling Coral, Nectar і Golden Berry. До будь-якого тону шкіри пасує чистий полуничний або малиновий колір, такий як ARTISTRY Блиск для губ Raspberry Sparkle.

На додаток

Щоб досягти довершеності, використовуйте ARTISTRY Тональний зволожувальний засіб. Його формула наповнює шкіру вологою, у результаті чого вона набуває природного сяючого вигляду. Додайте останній штрих до свого образу за допомогою літніх відтінків ARTISTRY Лаку для нігтів.

Придбайте принаймні один відтінок із нової серії ARTISTRY Блиску для губ, водостійку туш і тональний зволожувальний засіб і зробіть свій літній образ неперевершеним!

Докладніше про декоративну косметику ARTISTRY можна дізнатися на сайті Amway або в Пораднику з декоративної косметики 2012 р.
Артикул 217109: набір із 5 шт.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію