Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Ніжна, промениста, сяюча — ви!

ARTISTRY

Нарешті: реальний спосіб отримати рівний та осяйний колір шкіри.

Звісно, усі жінки хочуть мати гладеньку й чисту шкіру, що випромінює світло. Сьогодні ARTISTRYTM пропонує унікальні засоби для протидії нерівномірному кольору шкіри й неприємним темним плямам, які спричиненні віком, дією сонця, стресом і негативним впливом довкілля.

Поява темних плям зумовлена надлишком вироблення меланіну — пігменту, що утворюється в шкірі людини меланоцитами в нижньому шарі епідермісу. Меланін відповідає за забарвлення в таких ділянках, як очі, шкіра та волосся. Його кількість збільшується в тих ділянках, які зазнали подразнення внаслідок плям, сонячних опіків або інших дрібних травм.

Осяйна шкіри

Поставивши собі за мету допомогти жінкам отримати рівний і чистий колір шкіри, що випромінює світло, ARTISTRY пропонує лінійку продуктів ARTISTRYTM IDEAL RADIANCETM. Продукція ARTISTRY доглядає шкіру, роблячи її значно осяйнішою, відновлюючи рівний тон і додаючи природного блиску. Під час своїх досліджень науковці ARTISTRY винайшли нові технології або механізми, що допомагають контролювати утворення меланіну.

Тож відкрийте для себе три виміри сяйва! Тестування Комплексної системи ARTISTRY IDEAL RADIANCE пройшли з великим успіхом і продемонстрували:

  1. покращення свіжості

  2. відновлення рівного кольору шкіри

  3. зменшення кількості темних плям

Упродовж 24 годин після застосування комплексної системи рівень меланіну знижується. Упродовж семи днів колір шкіри стає значно яскравішим і осяйнішим. Упродовж чотирьох тижнів користувачі відчули суттєве покращення свіжості та здоров’я шкіри*.

Комплексна система

Комплексна система ARTISTRY IDEAL RADIANCE допомагає зробити шкіру свіжою та чистою. Розпочніть із Засобу для освітлення шкіри обличчя, потім скористайтесь Зволожувальною есенцією з освітлювальним ефектом, а насамкінець нанесіть м’який Зволожувальний крем з освітлювальним та поживним ефектами, який швидко поглинається шкірою та має потужну формулу з надзвичайно високою концентрацією активних складників. Зволожувальна есенція має неймовірну силу, що миттєво додає вашій шкірі яскравості та блиску. 100% жінок, які брали участь у клінічних дослідженнях, відчули, що впродовж чотирьох тижнів їхня шкіра стала значно свіжішою та яскравішою.

Засіб для освітлення шкіри обличчя ARTISTRY IDEAL RADIANCE — висококонцентрована формула, що протидіє неприємним темним плямам і допомагає зменшити їх кількість завдяки таким інгредієнтам, як енотера та білий чай. На завершення нанесіть Зволожувальний крем з освітлювальним і поживним ефектами — його надзвичайно багата формула інтенсивно насичує шкіру вологою та допомагає відновити її природний зволожувальний бар’єр, а також надати шкірі рівного кольору. А для захисту від УФ-променів використовуйте ARTISTRY Багатофакторний захист — сонцезахисний засіб для обличчя SPF 30.

І це не просто слова: спробуйте та переконайтеся! Незабаром ви відчуєте зміни безпосередньо на своїй шкірі — завдяки ARTISTRY IDEAL RADIANCE. Зробіть свою шкіру більш гладенькою та свіжою, застосовуючи Комплексну систему ARTISTRY IDEAL RADIANCE.


* Більше інформації про ці продукти — у Посібнику з продукції ARTISTRY IDEAL RADIANCE.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію