Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Процес старіння шкіри

ARTISTRY

Мішель Д’Алльярд розповідає про механізм старіння шкіри та про те, як можна призупинити плин часу.

Справа в тому, що, незважаючи на заходи, яких ми вживаємо, наша шкіра старішає. Однак у нас є можливість уповільнити цей процес. З попереднього номера ви дізналися про те, якою унікальною є наша шкіра та як кожен її шар працює, щоб вона виглядала здоровою та молодою. Цього разу ми розглянемо інші фактори, що впливають на вигляд нашої шкіри.

Основні факти про старіння шкіри

Внутрішнє старіння — це природний процес, що великою мірою залежить від генетичного типу. Тут ми мало що можемо вдіяти. З іншого боку, зовнішнє старіння викликане факторами, на які ми можемо впливати, зокрема забруднення довкілля, дія ультрафіолетового проміння, стрес, спосіб життя, звички та режим догляду за шкірою.

Внутрішнє старіння

Внутрішнє старіння зумовлене тим, що клітини шкіри починають втрачати свою енергію. Так само, як і люди, — що старішою стає шкіра, то менше енергії вона має.
У процесі уповільнення енергії клітин уповільнюється також фізіологічне функціонування шкіри. У результаті зменшується швидкість обміну речовин у клітинах (тобто сповільнюється оновлення клітин), втрачається еластичність і пружність, з’являються зморшки.

Зовнішнє старіння

Процес зовнішнього старіння зумовлений вищезазначеними шкідливими факторами. Кожен із них викликає появу вільних радикалів, що руйнують клітини шкіри та на 100% прискорюють процес старіння, а це призводить до появи нерівного тону й структури шкіри, виникненню темних плям.

Почніть уже зараз!

Захищати шкіру та уповільнювати процес старіння ніколи не пізно. Відповідний режим догляду з використанням продукції, що містить сонцезахисний фільтр, зволожувальні речовини та антиоксиданти, допоможе зробити вашу шкіру молодшою, здоровішою та привабливішою. Ретельно добирайте продукти та користуйтеся ними щодня!

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію