Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Фактори, які впливають на шкіру

ARTISTRY

Мішель Д’Алльярд розповідає про вплив зовнішніх і внутрішніх факторів на шкіру.

На сьогодні ви вже знаєте про основні шари та функції шкіри. Ці шари взаємодіють, забезпечуючи чудовий вигляд і відмінне здоров’я шкіри. Проте на її природний фізіологічний стан впливає велика кількість не лише зовнішніх, а й внутрішніх факторів.


Зовнішні фактори мають надзвичайний вплив на функціонування і стан шкіри. Ультрафіолетове випромінювання, забруднене довкілля, куріння, використання агресивних засобів або засобів, що не відповідають типу шкіри, зміна пори року, кліматичні умови, подорожі та фізичне навантаження — усе це впливає на здатність шкіри до відновлення у природний спосіб. У багатьох випадках згадані зовнішні фактори сприяють формуванню вільних радикалів та активізують захисні реакції шкіри, які можуть призвести до надмірних наслідків, зокрема до надто інтенсивного оновлення клітин шкіри, зневоднення, надмірного вироблення пігменту, закупорювання пор і появи вугрового висипу. У деяких випадках уникнути впливу зовнішніх факторів досить легко. Для цього необхідно відмовитися від поганих звичок, регулярно виконувати фізичні вправи, носити сонцезахисні окуляри, уникати використання агресивних засобів для догляду за шкірою, а також дотримуватися збалансованого раціону. Однак, окрім зовнішніх, існують деякі внутрішні фактори, яких ми просто не в змозі уникнути: зміна пори року, кліматичні умови, забруднення довкілля, часті подорожі. За таких умов надзвичайно важливим є захист шкіри та використання косметичних засобів, які зволожують її, збагачені антиоксидантами та містять у своєму складі інгредієнти, що утримують вологу в клітинах шкіри та запобігають її втраті, забезпечують здорове оновлення клітин.


Крім того, внутрішні фактори мають істотний вплив на здоров’я і загальний стан шкіри. Вагітність і гормональні зміни можуть підвищити чутливість шкіри, спричинити вугровий висип та активізувати вироблення пігменту.
Загалом ця тема є невичерпною, проте насамперед слід звернути увагу на такі важливі правила: по-перше, чим кращим є ваш стан здоров’я, тим краще ви виглядаєте; по-друге, стан шкіри на 80% залежить від правильного режиму догляду. Правильно обрані косметичні засоби та дотримання щоденних процедур подарують вашій шкірі здоров’я, молодість та красу. А продукція ARTISTRY™ неодмінно допоможе у цьому.


Щоб отримати докладну інформацію про продукти для догляду за шкірою ARTISTRY, завітайте на сайт Amway .

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію