Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Захист шкіри

ARTISTRY

Сонце — це прекрасно, але обов’язково подбайте про захист своєї шкіри

Протягом останніх кількох місяців ми розповідали про потребу в догляді за шкірою, особливості її функціонування та фактори, які впливають на старіння й зовнішній вигляд шкіри. Тож, як ви знаєте, здоров’я та краса шкіри залежать від нашого вибору способу життя: на 90% старіння шкіри зумовлено зовнішніми факторами, зокрема сонцем, палінням, забрудненням, поганим харчуванням, а секрет здорової шкіри на 80% полягає в належному догляді за шкірою.

Багато хто думає: якщо не проводити багато часу на вулиці, не ходити на пляж і не засмагати, то немає потреби використовувати продукти із сонцезахисними фільтрами. Це хибна думка. Того часу, коли ви йдете до автомобіля, на автобусну зупинку, в магазин або забираєте дітей зі школи, достатньо, щоб шкіра відчула вплив нещадних ультрафіолетових променів.

Звісно, всім хочеться більше часу проводити на вулиці, але багато хто не знає, що влітку шкіра отримує забагато сонячного впливу. Надворі тепло й сонячно, дні довші, тому в літні місяці ми плануємо набагато більше справ на природі, ніж взимку. Тож дуже легко захопитися й не контролювати час, проведений надворі, або забути, коли ми востаннє користувалися сонцезахисним кремом і що настав час повторити цю процедуру. Якщо ви тривалий час плануєте перебувати на вулиці, потрібно наносити засоби для догляду за шкірою із сонцезахисним фільтром SPF 30 щонайменше за 20–30 хвилин до виходу з дому, а потім (залежно від виду активності — наприклад, плавання) користуватися ними повторно через кожні кілька годин.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію