Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Після засмаги

ARTISTRY

Як найкраще подбати про шкіру після перебування на сонці влітку? Відповідає Мішель Д’Альярд.

Літо! Сонце, пляж, синє небо, засмага… і пігментні плями на шкірі! Як усім добре відомо, основною причиною виникнення надмірної пігментації шкіри є ультрафіолетові промені, найбільше яких ми отримуємо влітку.

Прагнучи допомогти в боротьбі з небажаними темними плямами, нерівним тоном шкіри та пігментацією, учені торгової марки ARTISTRYTM розробили систему тривимірного освітлення шкіри — ARTISTRY IDEAL RADIANCETM. Ця високотехнологічна система, результат багаторічної праці вчених, допомагає покращити колір шкіри та запобігає подальшому розвитку пігментних плям. Саме це робить продукцію ARTISTRY IDEAL RADIANCE «ідеальною» комплексною системою для застосування як улітку, так і в інші місяці року.

Комплексна система ARTISTRY IDEAL RADIANCE

Комплексна система ARTISTRY IDEAL RADIANCE дуже проста й легко інтегрується в будь-яку систему догляду за шкірою. Запам’ятайте основні кроки: очищувач, тонік, засіб для живлення, крем для шкіри навколо очей і зволожувач. А насамкінець — засіб для захисту протягом дня. Цей останній крок — один із найважливіших на шляху до збереження молодості шкіри.

До комплексної системи ARTISTRY IDEAL RADIANCE входять: Зволожувальна есенція з освітлювальним ефектом — потужна сила, що допомагає вирівняти тон шкіри; Засіб для освітлення шкіри обличчя з інтенсивною формулою протидіє неприємним темним плямам — пігментації, про яку йшлося в попередніх випусках Amagram Online. Використовуйте обидва засоби, поєднуючи їх зі зволоженням: нанесіть Зволожувальний крем з освітлювальним і поживним ефектами ARTISTRY IDEAL RADIANCE. І не забувайте про дуже важливе правило — захист від сонця протягом дня. Особисто я ніколи не виходжу на вулицю, доки не нанесу ARTISTRY Багатофакторний сонцезахисний засіб для обличчя SPF 30, особливо влітку.

ARTISTRY YOUTH XTEND Концентрована сироватка з ефектом відновлення шкіри

Щоб отримати оптимальний результат, використовуйте Комплексну систему ARTISTRY IDEAL RADIANCE протягом дня і на ніч. Якщо ви не уявляєте свій день без ARTISTRY YOUTH XTENDTM Концентрованої сироватки з ефектом відновлення шкіри, не хвилюйтеся! Удень використовуйте ARTISTRY IDEAL RADIANCE Зволожувальну есенцію з освітлювальним ефектом удень, а ввечері – ARTISTRY YOUTH XTEND Концентровану сироватку з ефектом відновлення шкіри.

Шкіра у вас тільки одна. Захищайте її, зволожуйте та дбайте про неї, щоб вона залишалася красивою упр життя.

Умовні позначення:

Для всіх типів шкіри

Для використання вдень

Для використання ввечері

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію