Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Оксамитова, гладенька й більш доглянута шкіра

ARTISTRY

Представляємо найновіший інноваційний засіб із лінійки продуктів ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE.

ARTISTRYTM цього місяця пропонує новий продукт із лінійки INTENSIVE SKINCARE — ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Полірувальний лосьйон інтенсивної дії. Його можна придбати в комплекті з ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Відновлювальним пілінгом як Систему засобів ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE.

Новий полірувальний засіб інтенсивної дії

Цей Полірувальний засіб інтенсивної дії пом’якшує загрубілу шкіру та протидіє збільшенню пор. У його формулі використано ряд найбільш інноваційних складників, зокрема:


 1. оптичні розсіювачі розгладжують шкіру та надають їй матовий полиск, забезпечуючи завжди чудовий вигляд;


 2. екстракт вівса в поєднанні з NMF (цукрами, що є натуральним зволожувальним фактором) ніжно усувають забруднення, що закупорює пори, та пом’якшують шкіру;


 3. екстракт яванського чаю скорочує вироблення шкірного жиру, значно зменшуючи при цьому розміри пор і недоліки шкіри.


Нагадуємо, що у продажу також будуть набори пробників. Вони забезпечують прекрасну можливість ознайомити клієнтів з новою продукцією.


ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Полірувальний лосьйон інтенсивної дії — Пробники

Потужна комбінація…

Нова Система засобів ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE складається з ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Полірувального лосьйону інтенсивної дії й ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Відновлювального пілінгу.

Цією системою дуже просто користуватися!
1) Після очищення й використання тоніку, застосуйте Полірувальний лосьйон інтенсивної дії, а потім — зволожувальний крем ARTISTRY із сонцезахисним ефектом або основу під макіяж із SPF.
2) Щоб отримати оптимальний результат, двічі на тиждень замість Полірувального лосьйону інтенсивної дії на ніч наносьте Відновлювальний пілінг. Він заспокоює шкіру, одночасно швидко очищуючи її. Більшість дерматологів погоджуються, що регулярне очищення відлущує омертвілі клітини й полегшує догляд за обличчям, покращуючи засвоєння сироваток і зволожуючих засобів.

…й особистий підхід

Для багатьох клієнтів проблеми шкіри — дуже особиста тема. Пропонуючи їм продукцію лінійки ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE, намагайтесь відчути потреби клієнтів, наголошуючи при цьому на визначальних перевагах цієї продукції:


 1. зменшення видимості пор;


 2. пригнічення надлишкового виділення шкірного жиру;


 3. натуральні складники, дібрані внаслідок багаторічних досліджень;


 4. перевірено на алергійні та дерматологічні протипоказання;


 5. можна застосовувати для всіх типів шкіри.


Купуючи Систему засобів, ви заощаджуєте 10% (у порівнянні з придбанням кожного продукту окремо). Скористайтеся цією перевагою та замовте ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Систему вже зараз.

 • 240p
 • 360p
 • 480p
 • 720p

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію