Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Продукти ARTISTRY отримують підтримку експертів

ARTISTRY

Експерти взяли участь в урочистостях із нагоди запуску в Європі продукту ARTISTRY Intensive Skincare Сироватки для підтягнення шкіри обличчя з антивіковим ефектом.

Восени 2011 року в Європі було проведено кілька промо-заходів, присвячених випуску нового продукту серії ARTISTRY™ Intensive Skincare — Сироватки для підтягнення шкіри обличчя з антивіковим ефектом. Присутні на урочистому заході НПА мали змогу почути оцінку експертів і науковців із США, які приїхали особисто або чий виступ транслювався в режмі реального часу. Успіх був вражаючим. Запуск ARTISTRY Intensive skincare Сироватки для підтягнення шкіри з антивіковим ефектом перевершив усі сподівання.

Велика Британія

Третього вересня 2011 року відбулася урочиста презентація ARTISTRY Intensive skincare Сироватки для підтягнення шкіри обличчя з антивіковим ефектом в торговому центрі Amway в Лондоні (Велибританія). Компанія Amway Європа запросила Меґґі Пепой, бренд-менеджера торгової марки ARTISTRY Intensive Skincare, Luxury та еssentials, яка працює в м. Ейда, Мічиган, щоб вона виступила з промовою, яка транслювалася наживо. Завдяки відеотрансляції Меґґі продемонструвала на собі, як і на яких ділянках обличчя та рук слід застосовувати продукти.

Бельгія, Нідерланди та Скандинавія

Тренер-дерматолог Мішель Д’Алльярд приїхала в Європу в листопаді
2011 р., щоб поділитися своїми знаннями з НПА під час 9-денного тренінгу. Мішель вважає: «Щоб шкіра мала чудовий вигляд, потрібно якомога раніше починати доглядати за нею. Якщо клієнток турбують вікові зміни, скористайтеся цим. Розкажіть, як правильний режим догляду може зберегти молодість шкіри»*. НПА мали можливість запитати Мішель про те, що їх цікавить, і проконсультуватися з нею особисто. Одна із НПА розповідає: «Тепер я знаю, як поєднувати нові продукти серії Intensive Skincare із продуктами для догляду за шкірою ARTISTRY TIME DEFIANCE™ і ARTISTRY essentials, якими я користуюся зараз».


* Журнал Amagram 5/2011, стор. 19

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію