Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Відчуйте аромат свята

Парфуми

Ви вдало дібрали парфуми? Спробуйте наш новий свіжий аромат, який чудово підходить для особливих вечорів.

Зазвичай ми приділяємо багато уваги одягу, макіяжу та зачісці. Однак парфуми не менш важливі. Вони — один з обов’язкових аксесуарів. Представляємо новий чудовий аромат для жінок, який ідеально підійде як для вечірок із друзями, так і для романтичних вечорів із коханою людиною: ANCESTRYTM in PARIS.

ANCESTRY in PARIS Парфумована вода для жінок

Мрієте прогулятися берегом вечірньої Сени? Завдяки цій новій квітковій композиції від ANCESTRYTM ви миттю перенесетеся в загадковий нічний Париж.

Першими зачаровують ноти свіжих квітів і зеленого листя, а морські акорди переносять у серце цього жіночого аромату — букету з квітучого жасмину та троянд, підсолодженого персиком. Основний тон чуттєвий і вишуканий: бурштинова смола й білий мускус додають аромату насиченості та тепла, таких бажаних у нічну прохолоду, а тубероза підкреслює квіткову суть середніх нот. Як і місто, що дало їм назву, парфуми ANCESTRY in PARIS мають ауру витонченої загадковості, яка найкраще розкривається ввечері.

Як діють парфуми

Аромат розкривається поступово, саме тому за кілька годин після нанесення він сприймається зовсім по-іншому. Кожні парфуми складаються з багатьох компонентів, які разом створюють певний аромат. Проте кожен із цих компонентів випаровується з власною швидкістю, поступово змінюючи аромат парфумів. Верхні ноти — результат взаємодії всіх компонентів. За кілька хвилин, коли випаруються найбільш леткі молекули, розкриваються середні ноти — «серце» аромату. Приблизно за годину вони випаровуються, і залишаються базові ноти, так звана «суха основа».

Завдяки насиченості ANCESTRY in PARIS надовго залишаються на вашій шкірі, розкриваючи свій аромат протягом усього вечора.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію