Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Виклик можливому

Парфуми

Науковці Amway урахували всі можливі нюанси, створюючи OPPORTUNE PREMIUM — новий аромат для чоловіків, що надає бадьорості й енергії.

Найкращі «носи» Amway урахували всі можливі нюанси, створюючи OPPORTUNETM PREMIUM обов’язково займе належне місце в лінійці популярних ароматів від AmwayTM. Його свіжі пахощі надають сил і бадьорості, так потрібних кожному сучасному чоловікові, а звабливі нотки прянощів — ауру таємничості.

Передові технології задля ідеального аромату

Не можна покладатися на випадок, створюючи високоякісні аромати. Саме тому, щоб досягти досконалості в OPPORTUNE PREMIUM, компанія Amway використала технологію Jungle EssenceTM*.Ця унікальна технологія отримання есенцій дозволяє точно зберегти оригінальний природний запах і якомога повніше передати його в бездоганному ароматі.

Сплетіння теплих і холодних тонів в ідеальному ароматі

Завдяки додаванню ретельно збережених натуральних запахів рожевого перцю до інтригуючої комбінації мандарина й кавуна в цьому надзвичайному ароматі поєдналися такі, здавалося б, несумісні відчуття тепла та холоду. А щоб зробити аромат іще глибшим, науковці використали тони бурштинової смоли й дерева, що додали йому східної самобутності та теплої довершеності. Елегантним заключним акордом всієї композиції є легкий шлейф мускусу.

Витончена мужність

A як ви можете переконатись, у результаті цього кропіткого процесу створення народився аромат — водночас витончений і мужній. Аромат, який подарує вам нові, надзвичайно повні й приємні відчуття.


Дозвольте своїм потенційним клієнтам переконатися в правильності свого рішення — замовте ці недорогі OPPORTUNE PREMIUM Набори пробників. Також тепер можна придбати пробники нового чуттєвого аромату для жінок ANCESTRYTM in PARIS.* Jungle Essence — торгова марка V. MANE FILS, Société anonyme

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію