Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Підкресліть вашу жіночність

Парфуми

Представляємо ARTISTRY Flora Chic Парфумовану воду для жінок.

Уявіть аромат, що перенесе вас до розарію парку Багатель у Парижі. Парфум, що створює романтичну атмосферу, як і місто кохання. Новий аромат від компанії Amway, ARTISTRY Flora Chic™ Парфумована вода для жінок, захоплює та надихає.

Цей аромат ARTISTRY створено парфумерами зі США й Франції у співпраці з провідним світовим парфумерним домом Givaudan, який розробляв аромати для найпрестижніших брендів світу. Створюючи ARTISTRY Flora Chic, парфумери використовували лише високоякісну сировину. Вони спробували більше 100 комбінацій, перш ніж отримати кінцеву формулу.

В ARTISTRY Flora Chic верхню ноту бере французький клементин, серцем аромату є болгарська троянда, а нижня нота — мадагаскарська квітка іланг-іланг. Стилізований флакон підкреслює неповторність аромату, його грацію, жіночність і легкість.

Чоловіки та жінки роками використовували парфуми як ароматерапію, щоб добре почуватися або приваблювати інших. Відчуття аромату пов’язано з частиною мозку, яка відповідає за емоції, пам’ять і креативність. Саме тому певний аромат може впливати на ваш настрій або навіть змінювати його.

Для деяких жінок трохи парфумованої води перед виходом —це те саме, що вдягти сережки чи підфарбувати губи. Щоб аромат залишався надовго, краще наносити парфумовану воду на точки, зображені на малюнку.

(За вухом, на задню частину коліна, на ключицю, шию, внутрішню частину зап’ястка, на згині ліктя)

ARTISTRY Flora Chic Парфумована вода для жінок стане останнім кроком у ваших повсякденних косметичних процедурах. Вона також може бути розкішним подарунком, який прикрасить туалетний столик будь-якої жінки.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію