Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Schöttger Photography

Який запах імпонує вам?

Парфуми

Вибираючи аромат, потрібно багато що врахувати

Яка ви особистість? Який тип аромату ви зазвичай обираєте та чому? За останнє десятиліття світ ароматів значно розширився, і вибрати парфум стало складніше, тому ми вирішили допомогти вам у цьому.

Не зупиняйтеся на чомусь одному

Вибір правильного парфуму не має обмежуватися одним постійним ароматом. Існує багато факторів, що впливають на вибір потрібного аромату:

  1. ваші особисті вподобання — просто понюхайте парфум, щоб вирішити, чи купувати його. Кожен із нас має власний смак - навіть у близнюків є свої індивідуальні аромати . Завжди вибирайте парфум, що подобається особисто вам, а не дотримуйтесь чужих рекомендацій.

  2. ваш характер — ви безтурботні, замкнуті, впевнені, серйозні чи веселі? Чи, можливо, ви відчуваєте, що ваша особистість змінюється в різних ситуаціях або в різному оточенні? Якщо це так, то вам варто частіше змінювати аромати, щоб показати свою мінливість.

  3. як ви почуваєтесь — якщо ви втомлені, підбадьорливий освіжальний аромат може покращити ваш настрій. Якщо ви неспокійні, цитрусові та квіткові нотки від ARTISTRY™ Flora Chic Парфумованої води для жінок допоможуть заспокоїтися. Якщо вам бракує впевненості, набути її допоможе щось чуттєве або навіть загадкове. У цьому випадку ANTICIPATE™ Intense стане правильним вибором.

  4. враження, яке ви хочете справити — хочете, щоб інші помічали вашу сексуальну привабливість? Спробуйте дивовижний аромат із нотками, які розпалять вашу пристрасть. Ви хочете випромінювати легку елегантність? Парфуми із сумішшю квіткових, витончених фруктових і морських ноток, зокрема ANCESTRY™ in Paris, допоможуть вам відчути себе ефектною парижанкою.

  5. події, які ви відвідуєте — для кожної з них може знадобитися інший аромат: вечірнє святкування потребує гламуру, перше побачення – чогось легкого або романтичного, а для денного сімейного пікніку найкращим буде свіжий аромат.

  6. пора року — навіть сезон може вплинути на ваш вибір: пряний аромат, який ви полюбляєте взимку, може не підійти в спекотний літній день – для такого випадку згодиться фруктовий, цитрусовий або квітковий аромат.

Парфуми від Amway — це повний спектр парфумованої та туалетної води. Різноманітні неймовірні суміші цитрусових, квіткових, лісових, пряних, фруктових і мускусних ароматів гарантують, що кожен підбере собі щось для будь-якої події, часу доби чи сезону. Зробіть вибір з урахуванням усіх факторів і допоможіть клієнтам зробити власний.

Схожа інформація

Підкресліть вашу жіночність новим ароматом

Парфуми

Далі

Ідеальна упаковка

Продажі та можливості

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію