Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Завершальний штрих

Особистий догляд

Нові засоби SATINIQUE довершують вашу зачіску.

Цього місяця Amway представляє два нові чудові засоби SATINIQUETM: Засіб для відновлення волосся вночі та Спрей для волосся. Окрім того, у більших упаковках (750 мл) тепер доступні деякі наші шампуні та кондиціонери: Зволожувальний шампунь для розгладження волосся, Зволожувальний кондиціонер для розгладження волосся та 2-в-1 Шампунь-кондиціонер.

Догляд

Новинка у сфері догляду за волоссям SATINIQUE Засіб для відновлення волосся вночі відновлює до 100% посічених кінчиків уже після першого використання. До того ж волосся оздоровлюється, коли ви спите, на ранок воно буде м’яким і гладеньким. Коли ви лягаєте спати, починається активна робота з відновлення пошкодженого волосся: засіб глибоко проникає у волосину, не залишаючи при цьому неприємного осаду.

Наносьте засіб тричі на тиждень, і ваше волосся матиме чудовий вигляд.

Зачіска

Довершіть зачіску за допомогою SATINIQUE Спрею для волосся, який містить марокканську арганову олію для глибокого зволоження та сяючого блиску. Ця олія, отримана із зерен плодів арганії, приборкує неслухняні пасма та робить волосся блискучим. Просто нанесіть спрей на сухе, укладене волосся.

Зачіску також можна довершити за допомогою SATINIQUE Лаку для завершення формування зачіски. Цей легкий лак-спрей забезпечує тривалу фіксацію на цілий день. Завдяки цьому чудовому, вологостійкому засобу ви більше ніколи не хвилюватиметеся про свою зачіску у вологу погоду.

Велика упаковка

Ваші незмінні улюбленці — SATINIQUE Зволожувальний шампунь для розгладження волосся, Зволожувальний кондиціонер для розгладження волосся та 2-в-1 Шампунь-кондиціонер — тепер доступні у великих упаковках (750 мл). Цих засобів тепер вистачить вам на довше. Одна велика пляшка подарує вам ще більше неперевершених зачісок!

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію