Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Зачіска взимку

Особистий догляд

Скористайтеся нашими порадами, щоб мати чудову зачіску цієї зими.

Колекцію високоякісних продуктів догляду за волоссям SATINIQUETMрозроблено спеціально для вирішення проблем різних типів волосся. Ви та ваші клієнти маєте змогу легко робити вишукані зачіски, які триматимуться впродовж зимового дня. Щоб дізнатися, як зробити локони пружними, а кінчики волосся здоровими, прочитайте наші поради щодо використання продуктів SATINIQUE.

Оновлення зачіски …

Виглядайте бездоганно та модно протягом усього святкового сезону. Нижче наведено наші поради зі створення елегантних зачісок.

  1. Коротка зачіска. Розітріть у долонях невелику кількість SATINIQUE Воску для моделювання зачіски з матовим ефектом (1) і нанесіть на вологе волосся. Щоб зробити текстуру виразнішою, нанесіть засіб повторно.

  2. Кучеряве волосся. Нанесіть SATINIQUE Крем-стайлінг (2) на вологе кучеряве волосся й висушіть його феном із дифузором. Закріпіть зачіску Спреєм для волосся (6) й надайте їй форми за допомогою воску. Після цього нанесіть на зачіску SATINIQUE Лак для завершення формування зачіски (3).

  3. Елегантна зачіска. Для витонченої й елегантної зачіски нанесіть на вологе, витерте рушником волосся невелику кількість SATINIQUE Бальзаму для вирівнювання волосся (7). Укладіть волосся за допомогою спеціальної праски. Закріпіть зачіску Спреєм для волосся (6) й нанесіть Лак для завершення формування зачіски (3).

Доглянуте волосся із SATINIQUE

У суху холодну погоду найважче підтримувати волосся гладеньким і шовковистим. Скористайтеся нашими порадами, і ви не лише забудете про недоліки холодної пори року, а й виглядатимете стильно впродовж усієї зими.

  1. Сушіть волосся феном у напрямку від коренів до кінчиків, щоб зробити його слухняним і не руйнувати кутикули.

  2. Щоб зміцнити тонке й ламке волосся, користуйтеся SATINIQUE Тонізуючим засобом для догляду за шкірою голови (5).

  3. На фарбоване волосся наносьте SATINIQUE Засіб для відновлення волосся вночі (4). Він відновлює сильно пошкоджене та посічене волосся, коли ви спите, і захищає його від руйнування в майбутньому. Засіб швидко всотується й не залишає слідів на подушці.

Хочете дізнатися більше?

Стежте за новинами про численні переваги лінії продуктів SATINIQUE. Відвідайте Академію Amway, щоб дізнатись, як скористатися всіма можливостями SATINIQUE.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію