Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© GettyImages

Приборкайте кучері та зберігайте гладкість волосся

Особистий догляд

Ваше волосся буде привабливим і доглянутим незалежно від клімату

Спробуйте чотири ключові продукти для волосся цього сезону, щоб захиститися від шкідливого впливу тепла, вологи, сильного вітру та сонячних променів. Із ними ви виглядатимете й почуватиметеся доглянутими за будь-якої погоди!

Підживіть волосся

Волоссю потрібне живлення, щоб перенести сухе літнє тепло, а також засоби для вкладання, з якими воно не втратить блиск. Навіть короткі стрижки, які ви регулярно коректуєте, можуть втрачати блиск від щоденного сушіння феном.

SATINIQUE Олія для волосся м’яко вкриває волосся зволожувальними оліями, не обтяжуючи його. Злегка розітріть олію в долонях і проведіть ними по волоссю у напрямку від коренів до кінчиків. Якщо ваше волосся схильне до швидкого забруднення, накладайте сироватку лише на кінчики волосся, щоб зволожити їх.

Приборкайте кучері

Тепла погода може супроводжуватися підвищеною вологістю. Ті з нас, хто хоче постійно мати доглянутий вигляд, радо сприймуть продукти для запобігання «ефекту кучерів» за вологої погоди. Натисніть кілька разів на дозатор SATINIQUE Бальзаму для вирівнювання волосся, щоб нанести його на волосся, попередньо помите SATINIQUE Зволожувальним шампунем й кондиціонером для розгладження волосся, а також висушене рушником. Після цього просушіть волосся, нахиливши голову вниз, і розчісуючи круглою щіткою, щоб надати йому звабливого блиску.

Захист від пошкоджень

У деяких людей волосся дещо світлішає влітку, коли сонячне проміння знебарвлює природно відкриті ділянки. Але якщо волосся зазнає надмірного впливу сонця, на ньому можуть залишатися сліди ушкоджень. Тому завчасно захистіть волосся від УФ-променів. SATINIQUE Спреєм для волосся — подвійний захист — це ідеальний захист від сонця та потенційно шкідливого теплового вкладання.

Зафіксуйте стильну зачіску

Улітку бувають сильні зливи, а сухе тепло може сприяти електризації волосся. Виходячи з дому, покладіть у сумку SATINIQUE Спрей для волосся, щоб приборкати неслухняні кучері. Ви будете раді мати гарну зачіску, не пошкоджену впливом погодних умов.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію