Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Andreas Achmann, Shutterstock [M]

Розкішні зачіски без надмірних зусиль

Особистий догляд

Як зробити вишукану професійну зачіску в домашніх умовах.

Чудовий вигляд не обов’язково має бути результатом складних маніпуляцій. Дізнайтесь, як швидко зробити вишукану зачіску. Для створення будь-якого з трьох образів спочатку висушіть волосся за допомогою фена й великої круглої щітки, щоб надати йому рухливості й об’єму.

Зухвалі кучері

Створіть чарівний денний образ із м’якими вільними хвилями.

Крок 1. Нанесіть SATINIQUETM Спрей для волосся - подвійний захист на сухе волосся, щоб захистити його від термічного пошкодження.

© C3

Крок 2. Візьміть плойку з великим діаметром. Накручуйте на вісь великі пасма від кінчиків і майже до коренів. Порахувавши до п’яти, вивільніть волосся.

Крок 3. Кінчиками пальців розчешіть завиті пасма, щоб створити легку рухливу зачіску з ефектними кучерями!

Голлівудські хвилі

Щоб створити ефектний вечірній образ, спробуйте зачесати волосся на один бік.

Крок 1. Зробіть боковий проділ. Нанесіть SATINIQUE Крем-стайлінг для волосся на долоні й зачешіть волосся назад. Скрутіть і підверніть його ззаду.

© C3

Крок 2. Зафіксуйте асиметричну зачіску кількома шпильками-невидимками, вставивши їх у напрямку, протилежному до напрямку скручування волосся.

Крок 3. Розпустіть решту волосся каскадом через ліве плече. Умочіть пальці в SATINIQUE Крем-стайлінг для волосся та пройдіться ними по зачісці, трохи підкручуючи її.

Чарівна висока зачіска

Зробіть романтичну оманливе складну високу зачіску.

Крок 1. Ззаду зробіть один або два вузли з нижніх пасом волосся.

© C3

Крок 2. Начешіть волосся спереду та підніміть його вгорі, щоб додати об’єму, а потім закрутіть і зафіксуйте кількома шпильками-невидимками.

Крок 3. Щоб зачіска надійно трималася, нанесіть SATINIQUE Лак для завершення формування зачіски.

  • 240p
  • 360p
  • 480p
  • 720p

Цікавитеся відеоуроками з макіяжу?

© C3

Ви, звичайно, помітили, що кожну з пропонованих зачісок доповнює вишуканий макіяж. Стежте за оновленнями: незабаром з’явиться серія навчальних відео, за допомогою яких ви зможете самостійно створити ці образи.


Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію