Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Поради мамам підлітків

Особистий догляд

Яким є виграшне поєднання для підлітків? Чиста шкіра та свіжий запах!

Життя підлітка — це час самопізнання та хвилювань, а також драматичних змін — як духовних, так і фізичних. У який спосіб батьки можуть найкраще підтримати ці зміни? Одним зі способів допомогти своїм дітям у непростий підлітковий період — це м’яко привчити їх до повсякденного догляду за собою.

Оскільки підліткам важко прислухатись до настанов дорослих, будь-які поради мають бути короткими та простими. Отож, чого вони хочуть?

Чиста шкіра

Акне, мабуть, є найжахливішою проблемою для підлітка, яка може негативно вплинути на його впевненість у собі. Якщо ви помітили будь-які прояви акне, додайте essentials by ARTISTRY Гель для проблемної шкіри обличчя до системи засобів для догляду. Гель допомагає зменшити кількість прищиків, а також захищає шкіру від можливого подразнення. essentials by ARTISTRY Освіжальний тонік для проблемної шкіри обличчя — чудовий вибір для підліткової шкіри, схильної до акне, адже він глибоко очищує пори та контролює виділення шкірного жиру.

Жодного неприємного запаху

Здається, що кожен гормональний сплеск приносить новий неприємний запах. Підліткам це знайомо — саме тому ванна після них наповнена туманом із сильних парфумів чи одеколону. Для щоденної особистої гігієни порядьте використовувати G&H REFRESH+™ Освіжаючий гель для душу разом із G&H PROTECT+™ Дезодорантом-спреєм. Вони чудово підходять для чутливої шкіри підлітка.

Спортивні дні

Покладіть essentials by ARTISTRY™ Серветки для зняття макіяжу в шкільний рюкзак вашої доньки, аби вона могла миттєво освіжити свою шкіру. Збагачені вітаміном Е та іншими натуральними інгредієнтами, ці м’які серветки ефективно очищують шкіру після занять у спортзалі або спортивних змагань.

Помітне покращення з усіх сторін

Такий простий і ефективний догляд за шкірою та тілом слугуватиме гарним стартом для підлітка у покращенні особистої гігієни та впевненості в собі. Щоденні процедури змінять його зовнішність, що він неодмінно помітить. А як приємно батькам, коли до них дослухаються!

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію