Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Корисні секрети для розвитку вашого бізнесу

Особистий догляд

Переконайтеся, що отримуєте максимум користі від засобів з догляду за шкірою

Індустрія краси не стоїть на місці — усе завдяки інноваціям. Наймодніші тенденції — це не лише нові продукти й інгредієнти, а й особливі прилади, що роблять догляд за шкірою ще ефективнішим. Ви не залишитесь осторонь провідних технологій завдяки торговій марці ARTISTRY™, що випустила чудовий ARTISTRY Dermasonic Прилад.

Гальванічний струм і вібрації давно використовують у професійному догляді за шкірою. Проте нещодавно ці процедури стали доступними для звичайних споживачів і здобули неабияку популярність, адже вони доповнюють процес очищення й ефективно піклуються про шкіру.

Сьогодні здоров’я нашої шкіри знаходиться під загрозою через забруднення довкілля й інгредієнти косметичних засобів. Так як постійно відкриваються нові речовини для догляду за шкірою, наша повсякденна косметика теж змінюється. Зволожувальні засоби складаються з пігментів, які вирівнюють тон шкіри та роблять її яскравою, а рум’яна створюють тривале покриття, що тримається протягом дня. Якими б гарними не були ці засоби, їх стійкість може ускладнити ретельне очищення шкіри.

Варто пам’ятати, що ARTISTRY Dermasonic Прилад працює найкраще разом із продуктами ARTISTRY. Саме вони — запорука краси шкіри.

Після більшості очищувальних засобів ARTISTRY рекомендовано наносити тоніки. Вони є важливим етапом підготовки шкіри до нанесення інших продуктів, зокрема зволожувальних засобів, адже містять додаткові інгредієнти для посилення їхньої дії. Уявіть, що ви хочете пофарбувати стіну, на якій уже кілька шарів старої фарби. Щоб рівно й гладенько нанести свіжу фарбу, спочатку потрібно змити злущені шари старої — тоді поверхня виглядатиме як нова.

Саме так працює тонік і ARTISTRY Dermasonic Прилад: вони роблять шкіру свіжою, видаляючи нашарування бруду, макіяж і відмерлі клітини. Це простий і швидкий спосіб для глибокого очищення. Спершу ретельно очистьте шкіру будь-яким засобом для зняття макіяжу ARTISTRY. Потім видаліть засіб, нанесіть тонік на всю поверхню обличчя та глибоко очистьте шкіру за допомогою ARTISTRY Dermasonic Приладу. Ваша шкіра готова до наступного кроку!

Другий крок до здорової шкіри — відновлення за допомогою основних поживних речовин, що підходять для ваших потреб. Саме на цьому етапі ARTISTRY Dermasonic Прилад виявляється незамінним. Формули всіх сироваток ARTISTRY містять унікальні інгредієнти з потужною дією.

  1. Використовуйте ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™ Полірувальний лосьйон інтенсивної дії з режимом «Промениста шкіра»: він розгладжує шкіру й оновлює її текстуру, надає сяйва та зменшує пори.

  2. ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Сироватка для підтягнення шкіри обличчя з антивіковим ефектом для режиму «Ліфтинг» : миттєво підтягує шкіру та робить її пружною, а також підкреслює контур обличчя, надаючи йому молодшого вигляду.

  3. ARTISTRY HYDRA-V™ Живильна концентрована сироватка для шкіри обличчя використовується для режиму «Зволожувальний». Вона глибоко насичує шкіру вологою, захищаючи та роблячи її гладенькою.

  4. ARTISTRY YOUTH XTEND™ Концентрована сироватка з ефектом відновлення шкіри здатна повернути час назад. Цей засіб варто використовувати для режиму «Протизморшковий»: він зменшує ознаки старіння та робить шкіру молодшою на вигляд.

Кожна з цих сироваток діє у власний спосіб, проте всі вони найефективніші з ARTISTRY Dermasonic Приладом.

Секрет — у гальванічному струмі. Професійні косметологи давно знають, що використання цього струму — чи не єдиний спосіб забезпечити глибоке проникнення продукту в шкіру. Тепер цей секрет буквально у ваших руках! У вас є можливість зробити шкіру молодою та здоровою — і допомогти в цьому своїм клієнтам. Отримуйте максимум користі від тоніків і сироваток ARTISTRY, поєднавши їх з ARTISTRY Dermasonic Приладом.

Тепер інші компанії вам не конкуренти!

Схожа інформація

Сироватки спеціального призначення — таємна зброя для шкіри

ARTISTRY

Далі

Наносити… чи не наносити?

ARTISTRY

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію