Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

SATINIQUE — подбайте про красу волосся

Особистий догляд

Узимку особливого догляду потребує не лише шкіра, а й волосся.

Із приходом зими вигляд волосся може погіршитися: стати сухим, тьмяним, прим’ятим через носіння головного убору. Щоб отримати помітний і довготривалий результат, використовуйте високоякісну професійну серію засобів для догляду за волоссям SATINIQUE™ від компанії Amway, дотримуючись простої триетапної процедури. Жодна інша торгова марка не пррпонує такого унікального поєднання наукових досягнень і естетичного оформлення, водночас забезпечуючи відновлення, зміцнення й захист волосся вже після першого використання.

Миття

Холодне зимове повітря та централізоване опалення у приміщенні висушують не лише волосся, а й шкіру. Тому дуже важливо використовувати м’який відновлювальний шампунь, наприклад SATINIQUE Ніжний шампунь для щоденного використання. Його м’які очищувальні та зволожувальні складники, отримані природним способом із рослинної сировини, ніжно усувають бруд, залишки засобів для укладання та зайвий жир, не пересушуючи волосся. Результат: сильніше та здоровіше волосся після ПЕРШОГО використання.

Кондиціонування

Після миття й полоскання волосся масажними рухами увітріть SATINIQUE Зволожувальний бальзам-ополіскувач , залишіть його на 1–3 хв. і змийте. Його складники, зокрема вітамін E, утворюють на волоссі захисну плівку. Це забезпечує зволоження без використання додаткових засобів, які можуть обтяжувати волосся та робити його ламким. Формула швидкої дії робить волосся слухняним, запобігає заплутуванню та контролює статичний заряд, надаючи волоссю більше блиску. Результат: волосся стає в десять разів більш гладеньким після ПЕРШОГО використання.

Раз або двічі на тиждень обов’язково зміцнюйте волосся за допомогою SATINIQUE Інтенсивної відновлювальної маски . Насичений густий зволожувач містить білок пшениці, який глибоко проникає у структуру волосся, відновлюючи внутрішні пошкодження, кутикулу та посічені кінчики. Удосконалена формула виявляє особливо пошкоджене волосся та забезпечує глибоке проникнення засобу. Ваше волосся не лише сяятиме красою, а й стане більш гладеньким та міцним. Результат: зменшення кількості посічених кінчиків на 85% після ПЕРШОГО використання.

Захист

Незалежно від того, чи використовуєте ви гаряче укладання волосся, нанесіть на нього SATINIQUE Засіб для збереження кольору і термозахисту . Його УФ-фільтри та спеціальний Комплекс захисту кольору захищають звичайне та фарбоване волосся від негативних наслідків сонячного опромінення та забруднення довкілля. Формула із зеленим чаєм і вітаміном E зволожує волосся, розгладжуючи його. Результат: захист від пошкодження УФА/УФВ-променями та забрудненого довкілля.

Укладання

Чудовий вигляд вам забезпечать продукти для укладання волосся SATINIQUE і ця проста процедура.

1. Нанесіть SATINIQUE Мус для збільшення об’єму волосся та SATINIQUE Засіб для збереження кольору і термозахисту та висушіть волосся. Розділіть волосся, на корені нанесіть SATINIQUE Надлегкий лак-спрей для завершення формування зачіски та начешіть волосся.

2. Начесавши кілька прядок на маківці, легко пройдіться щіткою по начесаному волоссю.

3. Пасмо волосся накрутіть на гарячу плойку в напрямку від обличчя. Потримайте 10-15 сек. і повторіть процедуру з іншими пасмами. Розчешіть волосся пальцями та нанесіть SATINIQUE Надлегкий лак-спрей для завершення формування зачіски.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію