Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Незабутнє враження

Особистий догляд

Відкрийте для себе Крем для рук і нігтів з аргановою олією та вітаміном Е.

Кажуть, що під час знайомства людина передусім звертає увагу на руки співрозмовника. Стан рук виказує, чим ви займаєтесь і скільки вам років. Якщо ви хочете справити незабутнє враження на друзів, родичів і потенційних клієнтів, ваші руки мають виглядати доглянутими та здоровими.

Поніжте свої руки

Компанія Amway із задоволенням повідомляє про новий HAND SERIES Крем для рук та нігтів з аргановою олією та вітаміном Е, який допомагатиме вам доглядати за шкірою рук у будь-яку пору року в будь-якому віці. Нова формула крему потурбується про ваші нігті й шкіру найбільш чутливої тильної сторони долонь і подарує миттєве зволоження сухій шкірі за будь-яких погодних умов. Зволоження – одна з найважливіших умов для збереження молодого вигляду шкіри.

Ідеальний аксесуар

Новий HAND SERIES Крем для рук та нігтів ідеально підходить не лише тим, хто турбується про стан своїх рук. Спеціально розроблена зручна упаковка справляє незабутнє враження сама по собі. До набору входять три тюбики крему по 30 мл, які зручно носити із собою. Це свідчить про найвищу якість продукції Hand Series для догляду за шкірою рук. Маленькі тюбики дуже зручні: вони помістяться в жіночій сумочці, їх можна брати із собою в подорож. Покладіть до сумочки один із цих зручних тюбиків - і ви готові до мандрівки!

Окрім того, кожен тюбик прикрашено підвіскою у формі серця, яка перетворює засіб на елегантний аксесуар.

Дві основні складові

Нова формула крему не містить барвників. Основні складові – олія арганії та вітамін E.

  1. Олія арганії, яку ще називають "рідким золотом", — це чи не найефективніша рослинна олія. Вона сприяє не лише глибокому зволоженню, а й збагаченню та захисту шкіри.

  2. Вітамін E, добре відомий своїми антиоксидантними властивостями, допомагає захистити шкіру від згубної дії вільних радикалів.

Справляйте незабутнє враження

Тож якщо вам кортить приділити трохи більше уваги своїм рукам, не зволікайте! Спробуйте HAND SERIES Крем для рук та нігтів з аргановою олією та вітаміном Е вже сьогодні, поніжте свої руки, та справляйте незабутнє перше враження. Зауважте, що цей продукт може стати чудовим подарунком на свята.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію