Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Вивiльнить красу і силу свoгo волосся

Особистий догляд

Відчуйте на власному досвіді переваги нової лінії засобів SATINIQUE, яка поєднала науку, природу і красу в цілковито новий спосіб.

Представляємо вашій увазі догляд за волоссям XXI століття. Комплексна лінія засобів для догляду та укладання волосся забезпечує індивідуальний підхід до задоволення потреб будь-якого типу волосся. Збагачена нашим ексклюзивним комплексом ENERJUVETM, вона водночас живить енергією
та омолоджує волосся, забезпечуючи приголомшливий результат:

  1. Волосся стає у 6 разів більш гладеньким* та у 9 разів міцнішим**

  2. Колір зберігається аж до 45 процедур миття***

  3. Склеює до 100% посічених кінчиків після першого ж використання...

  4. і значно більше****

Відчуйте на власному досвіді переваги нової лінії засобів SATINIQUE, яка поєднала науку, природу і красу в цілковито новий спосіб

Волосся живе і постійно змінюється. Це емоційне й динамічне вираження нашого єства. У SATINIQUE ми поєднуємо науковий підхід із відчуттєвим, щоб уповні розкрити красу вашого волосся. Наші особливі ультрасучасні засоби догляду за волоссям були спеціально розроблені з тим, аби задовольнити усі потреби волосся. Формула кожного продукту нашої лінії покликана вдихнути у волосся нове життя, повернувши йому здоров’я та силу, аби вивільнити усю красу вашого волосся.

Спрoбуйтe: eфективність

Дія засобів починається ззовні всередину. Нова лінія SATINIQUETM та її ультрасучасний комплекс ENERJUVETM відновлюють і живлять волосся енергією, повертаючи йому красу, силу та здоров’я. Завдяки активним рослинним складникам і поживним речовинам ваше волосся виглядатиме розкішно, як ніколи.

Закохайтесь: у відчуття

Пізнайте насолоду виглядати неперевершено. Розкішні формули збагачені трьома новими ексклюзивними ароматами SATINIQUE, задіють усі ваші чуття, водночас приводячи волосся до найкращого стану. Запашні фрукти і свіжі квіти подарують усім чуттям насолоду, від якої ви просто не зможете відмовитись.

Збережіть: силу

Енергія та життєві сили SATINIQUE перетворюють ваше волосся зсередини мірою того, як воно стає натхненним відображенням вашого внутрішнього здоров’я і гарного самопочуття. Ви почуватиметесь сповненими сил, готовими зустріти новий день з упевненістю, що виглядаєте неперевершено, і випромінювати красу, даруючи її навколишньому світу.

Провідна формула

ENERJUVETM є запатентованим комплексом, ексклюзивним для Amway. Він містить низку спеціальних зміцнювальних ліпідів та креатин, а також розгладжувальну речовину 18-MEA, покликану нейтралізувати негативний заряд, характерний для ушкодженого волосся. Потужний комплекс проникає всередину волосини ззовні, усуваючи ознаки ушкодження в самому його осередку, щоб відновити й оживити волосся зсередини.

Уникальна сумiш рослинних складникiв та поживних речовин

В основі ідеального догляду за волоссям лежить ідеальний баланс природи і науки. Саме тому кожна формула у складі колекції SATINIQUE містить суміш рослинних складників і поживних речовин. Від женьшеню, що забезпечує заряд енергії, до провітаміну B5, який вдихає у волосся нове життя, кожен із наших рослинних складників був ретельно відібраний, щоб посилити дію новаторських формул наших продуктів та зміцнити природну красу вашого волосся.

Нова колекція SATINIQUE надійде у продаж у лютому, тож не змарнуйте нагоди спробувати ці неперевершені продукти!


*За умови використання комплексної системи засобів для розгладження волосся.
**Твердження стосується лише Шампуню для фарбованого волосся.
***Твердження стосується лише Шампуню для фарбованого волосся.
****За умови використання Засобу для відновлення волосся вночі.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію