Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Знайомство з новими засобами SATINIQUE

Особистий догляд

Відкрийте для себе досконалий догляд за волоссям із засобами SATINIQUE нового покоління!

Нові засоби SATINIQUETM подарують вам надзвичайні відчуття, навіть якщо ви доглядатимете за волоссям звичним способом. Ви знаєте, що здорове та красиве волосся покращує настрій і додає впевненості в собі. ВИ ПОБАЧИТЕ РЕЗУЛЬТАТ, ВІН ВАМ СПОДОБАЄТЬСЯ І СТАНЕ ВАШОЮ ЗВИЧКОЮ. Дізнайтеся про особливості нової лінії засобів.

Ексклюзивний комплекс ENERJUVE

ENERJUVETM — ось назва наукових технологій, які лягли в основу нових засобів SATINIQUE. Це позитивно заряджений комплекс із живильних ліпідів, креатину та 18-МЕА, який сприяє відновленню й живленню волосся, повертаючи йому природний і здоровий вигляд.

Комплекс ENERJUVE, який використовується виключно в продуктах Amway, впливає на всі три шари волосся: мозковий (глибоко всередині волосся, від якого залежить об’єм і сила кожного пасма), кортекс (має життєво важливе значення для зволоження й пігментації та визначає текстуру, колір і товщину волосся) і, нарешті, кутикулу (зовнішній шар, що забезпечує захист і визначає блиск, шовковистість і слухняність волосся).Вражаючі результати вже після одного використання: зображення «до» та «після» використання


Ефективний комплекс SATINIQUE визначає проблемні ділянки й відновлює здоров’я пошкодженого та ослабленого волосся, нейтралізуючи визначений негативний заряд. 18-MEA — це дуже вразливий природний компонент, що міститься в поверхні волосся та забезпечує його здоровий блиск. Одна процедура фарбування волосся може призвести до втрати 80% 18-MEA на поверхні волокна волоса, і цей компонент неможливо відновити природнім шляхом. Комплекс ENERJUVE допомагає відновлювати 18-MEA, робить волосся шовковистим і забезпечує його легке розчісування.

Унікальне поєднання рослинних компонентів і живильних речовин

Рослинні компоненти та живильні речовини, що містяться в SATINIQUE, було ретельно дібрано для задоволення певних потреб волосся.

Зволожувальний шампунь для розгладження волоссяШампунь для збільшення об’єму волоссяШампунь для фарбованого волосся2-в-1 Шампунь-кондиціонер
Проблеми волосся Тьмяність, сухість і неслухняністьВідсутність об’єму, ламкість і слабкістьНегативний вплив сонячних променів, зовнішніх факторів, хімічних речовин і старінняЩоденне миття, укладання та забруднення
Формула ENERJUVE Олія з насіння лакового дерева/провітамін B5Олія горіху макадамії/соєвий протеїнЕкстракт граната/екстракт виноградних кісточокОлія бурячника/вітамін Е
Ефект Розгладження та зволоженняОб’ємВідновлення та захист кольору2-в-1

Результати, підтверджені лабораторними дослідженнями

Засоби SATINIQUE мають перевірену та вражаючу дію. Після застосування колекції зволожувальних засобів волосся стає в шість разів більш гладеньким і шовковистим. Лінія засобів для фарбованого волосся зробить волосся до дев’яти разів сильнішим, а колір залишатиметься яскравим до 45 процедур миття. Засоби для нічного догляду допоможуть відновити до 100% посічених кінчиків уже після першого використання.

Більше того, лише одне використання шампуню та кондиціонера для фарбованого волосся допоможе оновити кутикулу волосини та повернути їй можливості природного захисту.

Для багатьох наших клієнтів найсильнішим стимулом для покупки засобу може стати його аромат. Саме тому для нової лінії SATINIQUE було спеціально розроблено три особливих аромати (водяна лілія, малина і троянда), які пробуджують чуттєвість.


Ознайомтеся з інформаційним буклетом SATINIQUE і дізнайтеся більше про цю нову лінію продуктів у інтерактивній брошурі .Нова лінія SATINIQUE. ВІДЧУЙТЕ СИЛУ СВОГО ВОЛОССЯ.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію