Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Шовкова досконалість

Особистий догляд

Оживіть виснажене волосся за допомогою зволожувальних засобів SATINIQUE.

У молодості наше волосся має природний блиск — воно здорове та насичене вологою. Однак ультрафіолетове проміння, фен, хімічна обробка та засоби укладки негативно впливають на волосся — воно втрачає природну вологу, а відтак і здоровий вигляд. Утрата вологи сильно шкодить волоссю — воно стає ламким, неслухняним і тьмяним. Формули зволожувальних засобів SATINIQUE™ використовують силу ENERJUVE™, щоб оживити волосся та глибоко зволожити його по всій довжині.

Ексклюзивний комплекс

Запатентований комплекс ENERJUVE спеціально розроблено для лінії засобів догляду за волоссям SATINIQUE, які сприяють відновленню пошкодженого волосся та повертають йому природний блиск. ENERJUVE утворює навколо стрижня волосини ліпідний шар, який утримує вологу та відновлює кутикулу. Окрім того, жирна кислота 18 MEA, що міститься в шерсті, робить волосся гладеньким і блискучим, а природна амінокислота креатин — еластичним і пружним.

Унікальне поєднання для краси вашого волосся

Сухе неживе волосся знову стане здоровим завдяки зволожувальному шампуню та кондиціонеру для розгладження волосся. Вони містять олію насіння лакового дерева та провітамін B5, які зміцнюють сухе волосся, роблять його м’яким, шовковистим і блискучим.

Формула засобів SATINIQUE — це чудове поєднання інгредієнтів, які усувають проблеми пошкодженого волосся.

  1. Насичення волосся необхідною вологою за одне використання.

  2. Розгладження волосся — воно блистить і стає м’яким на дотик*

  3. Волосся стає в 6 разів більш гладеньким*

Зволожувальний комплекс — це заряд життєдайної енергії для вас і вашого волосся.

ВИГЛЯДАЙТЕ ЧУДОВО ЗАВЖДИ!* Якщо використовувати в комплексі зі зволожувальним шампунем, кондиціонером і бальзамом для розгладження волосся (незабаром у продажу)

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію