Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Міцне й підживлене волосся

Особистий догляд

Незабаром! Нові засоби SATINIQUE для здорового розкішного волосся.

Волосся має бути не лише блискучим і гарним, а й міцним. Ми маємо бути впевненими в тому, що шкіра голови отримує належне живлення і кожна волосина є здоровою і опірною до ламкості. Незабаром торгова марка SATINIQUETM представить вашій увазі підгрупу засобів для догляду за волоссям, створену для задоволення саме цієї потреби: SATINIQUE Засоби проти випадіння волосся.

Запобігання ламкості волосся

Новий шампунь і кондиціонер проти випадіння волосся від SATINIQUE допомагають запобігати ламкості волосся та захищати від випадіння до 1800 волосин на місяць, як свідчать дані Лейна Дювеля, старшого наукового дослідника відділу розробки засобів для особистого догляду компанії Amway. Цей дует шампуню та кондиціонера, що містить спеціальний запатентований компонент ENERJUVETM, який входить до складу інших засобів для догляду за волоссям SATINIQUE, а також рослинні екстракти авокадо, женьшеню та листя шовковиці, допомагає захищати кожну волосину й повертає її до природного здорового стану.

Насичуйте шкіру голови поживними речовинами

Уже через 12 тижнів використання SATINIQUE Сироватки для догляду за шкірою голови можна помітити вражаючі результати! Клінічні дослідження переконливо свідчать про те, що волосся виглядає густішим.

Ще один новий ефективний продукт SATINIQUE, покликаний допомогти покращити здоров’я волосся, — це Сироватка для догляду за шкірою голови SATINIQUE. Цей інноваційний засіб чудово підходить як для чоловіків, так і для жінок, які мають ламке волосся. SATINIQUE Сироватка для догляду за шкірою голови насичує шкіру голови вологою і таким чином зменшує втрату волосся, спричинену ламкістю. Цей засіб також містить протизапальні активні складники, що підтримують загальне здоров’я шкіри голови та запобігають появі таких типових явищ, як лупа.

Учений Лейн Дювель вважає, що завдяки формулі, яка містить «унікальну запатентовану суміш рослинних складників під назвою Комплекс відновлення шкіри голови», волосся може виглядати значно густішим і здоровішим. Завдяки належному живленню коренів кожна волосина має все необхідне, щоб вирости міцною, блискучою і красивою.

У ході розробки цієї нової лінії засобів для догляду за волоссям компанія Amway протестувала їх за участю панелі користувачів. Понад 70% учасників тестування зазначили, що після застосування Сироватки для догляду за шкірою голови їхнє волосся стало густішим на вигляд.

Очікуйте на ці нові засоби проти випадіння волосся від торгової марки SATINIQUE і насолоджуйтесь здоровою шкірою голови та розкішним міцним волоссям!

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію