Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Наука про красиве волосся

Особистий догляд

Завдяки новим продуктам SATINIQUE зробити волосся гарним не складно.

Людям, які фарбують волосся, нелегко зберегти його здоровий і розкішний вигляд. Справа у тому, що під час фарбування кутикула піднімається, щоб молекули фарби могли проникнути всередину. Це ослаблює та нерідко руйнує волосяний стрижень. Якщо не використовувати правильну систему догляду, спеціально розроблену для фарбованого волосся, воно виглядатиме тьмяним і буде ламким.

Відновлення життєвих сил

Компанія Amway представила нову лінію засобів для догляду за волоссям SATINIQUE™, завдяки яким ваше волосся виглядатиме так само приголомшливо, як і нова упаковка продуктів цієї серії. До їх складу входить позитивно заряджений комплекс зміцнювальних ліпідів і креатину, а також відновлювальних ліпідів 18-MEA, який працює в усіх трьох шарах пошкодженого волосся та позбавляє його негативного заряду. ENERJUVE — це розумна технологія, яка виявляє пошкоджене або ослаблене волосся, а потім проникає у саме його серце. Компоненти комплексу застосовуються до пошкоджених ділянок і зміцнюють їх, відновлюючи та живлячи волосся зсередини.

Шампунь і кондиціонер для фарбованого волосся допомагають захистити волосся уже після першого використання

Сила та блиск

Можливо, ви будете здивовані, коли вперше скористаєтеся SATINIQUE Шампунем для фарбованого волосся, тому що звичного обсягу піни не буде. Річ у тім, що піна утворюється завдяки потужному мийному засобу, який містить сульфати й використовується в більшості шампунів і засобів побутової хімії. Сульфати руйнують кутикулу волосся, роблячи його тьмяним, сухим і пошкодженим. SATINIQUE Система захисту кольору волосся, що складається з шампуню та кондиціонера, не містить сульфатів. Вона не тільки очищує волосся й нормалізує його стан, а й захищає, зміцнює та відновлює його, підтримуючи яскравий колір і надаючи йому блиску. Унікальне поєднання екстрактів гранату та виноградних кісточок живить ваше волосся: екстракт гранату відновлює тьмяне, сухе волосся та захищає його від впливу навколишнього середовища, а екстракт виноградних кісточок постачає антиоксиданти. Зміцнювальний шампунь і кондиціонер зволожують і відновлюють кутикулу, не вимиваючи колір. Завдяки поєднанню шампуню та кондиціонера SATINIQUE Система відновлення кольору волосся зробить ваше волосся до дев’яти разів сильнішим, а колір залишатиметься яскравим до 45 разів миття голови.

Відродження волосся

Ще однією зіркою нової колекції SATINIQUE є Відновлювальна маска для волосся. Цей ніжний очищувальний засіб і збалансований кондиціонер із вітаміном E, екстрактом виноградних кісточок і олією з насіння лакового дерева допоможе захистити волосся від впливу навколишнього середовища, і воно виглядатиме здоровим і зволоженим. Якщо ви використовуватимете його окремо, ваше волосся стане в шість разів сильнішим. Якщо ж ви поєднаєте цей засіб із SATINIQUE засобами для фарбованого волосся, то зможете позбутися посічених кінчиків, відновити м’якість і зробити найбільш пошкоджене волосся до дев’яти разів міцнішим. Ми рекомендуємо його для всіх типів волосся, але особливо корисним він буде для втомленого, пошкодженого й фарбованого волосся. Це зміцнювальний засіб, який використовує силу ENERJUVE для відновлення та глибокого живлення волосся перед укладанням. Тож попрощайтеся з посіченими кінчиками та звикайте до м’якого, шовковистого й сильного волосся.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію